2410
2553
عنوان

خیلی غمگینم

263 بازدید | 38 پست

احساس میکنم با شوهرم حرف همو نمیفهمیم سر مسائلی که بحثمون میشه هیچوقت به نتیجه نمیرسیم همیشه شوهرم فکر میکنه من دارم نظرمو تحمیل میکنم توقع داره هرچی میگه من بگم چشم منم مدام دارم براش توضیح میدم تحمیل کردن نیس من فقط دارم نظرمو میگم

ای خدا خسته شدم 😞😞😞

یا باید سکوت کنم هیچی نگم یا اگه حرفی بزنم اینجوری میشه 

نمیدونم این بحثها عادیه و همه اوایل زندگیشون دارن یا ما مشکل داریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
منم همینطوریم و جدیدا به این نتیجه رسیدم که سر مسایلی که اهمیت زیادی نداره واسم مهم نباشه و نظر مخال ...

منم همینکارو میکنم اما تو همه چی انگار فقط تایید کنم

هرچی میشه شروع میکنه مثل پدری که داره بچه شو نصیحت میکنه توضیح میده اگر قبول کردم که هیچ اگر نکردم یه کارایی میکنه که واقعا اذیت میشم

من همه ش فکر میکنم اشتباه کردم تو انتخابم

منم بعد از ۸ سال همین حس رو دارم!

هرچند هم شوهرم آدم موفقیه و هم خودم.ولی از توضیح دادن خستم.از این همه انرژی که سر بدیهیات صرف میکنم آخرشم انگار زور گفتم.هیچوقتم شوهرم نفهمید ارزش این همه دلسوزی منو.

منم همینکارو میکنم اما تو همه چی انگار فقط تایید کنم هرچی میشه شروع میکنه مثل پدری که داره بچه شو ن ...

میفهمم عزیزم

متاسفانه این اخلاق بد رو داره همسرت و نمیشه کاریش کرد

شاید بیشتر به حرفاش بها بدی که حس کنه بهش خیلی نزدیکی راحت تر نظراتو قبول کنه

منم بعد از ۸ سال همین حس رو دارم! هرچند هم شوهرم آدم موفقیه و هم خودم.ولی از توضیح دادن خستم.از این ...

وای دقیقا داری حرف دل منو میزنی

هر دلسوزی و نگرانی من اسمش میشه من دارم زور میگم 

میفهمم عزیزم متاسفانه این اخلاق بد رو داره همسرت و نمیشه کاریش کرد شاید بیشتر به حرفاش بها بدی که ...

هرکار میکنم میگه تو منو به مردی قبول نداری 

ای لعنت به مادرش که انقد زور گفته بهش شوهرم با این تفکر ازدواج کرده که بلاخره رئیس خونه میشه حالا فقط،میخواد قدرت نمایی کنه

هرکار میکنم میگه تو منو به مردی قبول نداری  ای لعنت به مادرش که انقد زور گفته بهش شوهرم با این ...

ببین من اینو فهمیدم که توی خونه باید به شوهرت این حسو بدی که رییس خونه هست واقعا ولی بتونی رو فکرش اروم اروم تاثیر بزاری

مثل فیلم خرم سلطان دقیقا😆

ببین من اینو فهمیدم که توی خونه باید به شوهرت این حسو بدی که رییس خونه هست واقعا ولی بتونی رو فکرش ا ...

باور کن هرکاری میکنم نمیشه 

شوهر من یه زنی میخواد فقط،بگه چشم، هرچی تو بگی، نظر تو درسته، وای چقد عاقلی، وای چقد کاملی، وای چقد اصلا اشتباه نمیکنی و...

2706