2733
2739
عنوان

خانومایی ک نی نیشون رفلاکس داره یک لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 43 پست
فردا که خودت داغون شدی میگی بچه شیر دادم داغون شدم 🙄 خب نگیر به خودت رحم کن

باااااششششه فقط بخااااطر خووووددمممم  

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول اینکه شیرمیدی روزه نگیر واجب نیس بعدم دندون دراوردن سرما خوردگی شیر خوردن زیاد باعث تشدید ریفلا ...

پسر‌ منم فقط موقع خواب شیر میخوره اینقد میخوره تا خوابش عمیق بشه هی از دهنش میکشم بیرون که پرخوری نکنه ولی باز بیدار میشه و میخاد بخدا موندم چیکار‌ کنم.  

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
دخترمنم 2سالش شده تقریبا هنوز درگیره بچم واقعا ازوقتی دنیا اومده تا حالا عذاب کشیده😭

مگه نباید تا الان خوب میشد؟دکتر پسرم گفت بین ۱۲ تا ۱۴ ماهگی از شیر باید بگیریش که اذیت نشه.شما از شیر نگرفتیش؟

2731
شما ازکجا میدونی? اتفاقا دخترم الان هم داره دندون درمیاره هم سرماخورده به شدت عصبی وبیقرارشده پس واس ...

کلا رفلاکس خیلی زود تحت تاثیر شرایط قرار میگیره گرما مریضی حتی مسافرت‌ ممکنه تشدیدش کنه

مگه نباید تا الان خوب میشد؟دکتر پسرم گفت بین ۱۲ تا ۱۴ ماهگی از شیر باید بگیریش که اذیت نشه.شما از شی ...

بایدخوب میشد ولی نشد،دکترکه به من 9ماهگی گفت بگیر نگرفتم الان 5روزه شب فقط شیر مید روزو قطع کردم

درتاریخ 1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد 1صلوات مهمونم کن حاجت روابشی انشالله🙏
دارو میدی هنوز؟ بچه من یازده ماهشه‌ دکترش از ۶ ماهگی داروشو قطع کرد دوماهه دوباره علائم شروع شده س ...

منکه کلا از اواخر ۵ ماهگی متوجه رفلاکس پسرم شدم چون رفلاکسش پنهان بود و تا الان هم داره شربت زانتاک میخوره و دکترش گفته تا وقتی بچه شیر میخوره شربت رو هم باید بخوره

بایدخوب میشد ولی نشد،دکترکه به من 9ماهگی گفت بگیر نگرفتم الان 5روزه شب فقط شیر مید روزو قطع کردم

شیر شب مهمتره ک باید قطع بشه چون بچه دراز کشیده است و رفلاکس سریع تر اتفاق میوفته تو خواب شیر روز چون بچه در حال تحرکه زیاد رفلاکس نمیشه.اگه میتونی شیر شبش رو هم قطع کن میدونم خیلی سخته ولی چاره ای نیست .من چون پسرم شب واسه شیر بیدار نشه فقط با تاب شورت میخوابونمش تا گرمش نشه یه وقت بیدار بشه چون بچه از ۹ ماهگی دیگه تو خواب گشنش نمیشه بر حسب عادت شیر میخوره

2738
ای کسانی که میگید نه 😑 خودتون سابقه رفلاکس نداشتید؟ من تو بارداری رفلاکس گرفتم اگه گرسنه میموندم ...

یاد ای کسانی که ایمان آورده اید افتادم معلومه که حسابی تحت تاثیر جو معنویه ماه رمضون قرار گرفتی هاااا  

شما ازکجا میدونی? اتفاقا دخترم الان هم داره دندون درمیاره هم سرماخورده به شدت عصبی وبیقرارشده پس واس ...

خودم ی بچه ریفلاکسی الرژیک دارم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
دخترمنم 2سالش شده تقریبا هنوز درگیره بچم واقعا ازوقتی دنیا اومده تا حالا عذاب کشیده😭

عزیزدلم علائم دخترتون. رو میگید بیزحمت

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹