2733
2734

پسر عموم 10 سال پیش منو از پدرم خواستگاری می کنه ولی چون مادرم راضی نبوده جواب رد می ده به پسرعموم و از من پنهون می کنند من بعدا از یکی از فامیل ها به گوشم رسید بعد 7 سال من که فهمیدم به پسر عموم نخ دادم ولی اصلا بهم توجه نکرد نمی دونم چرا شاید فکر کرده من سنم رفته بالا دیدم دیگه از این بهتر پیدا نمی کنم بهش نخ می دم خلاصه بعد دوسال اومد خونمون برای کاری کلا از حالات روحی من فهمید دوستش دارم توجه اون هم بهم زیاد شده ولی اقدامی نکرده صحبتی نکرده قدمی بر نداشته به نظرتون چی کار کنم؟

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

علاقه تو به طور نامحسوس نشون دادی، دیگه کاری نکن بذار بقیه کارا رو اون بکنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

[QUOTE=90652900]دقیقا چیکارا کردی ک فهمید شدیدا نیاز ب راهنماییت دارم[/QUO با نگاه همش نگاهش می کردم بعد که چشم تو چشم می شدیم نگاهم و می دزدیدم

من باردار نیستم تیکر بارداری تاریخی که من به خواستم می رسم
[QUOTE=90652900]دقیقا چیکارا کردی ک فهمید شدیدا نیاز ب راهنماییت دارم[/QUO با نگاه همش نگاهش می کردم ...

فقط همین? اخه من بخام نگاه کنم همه عالم و ادم متوجه میشن😑ابروم میره

زندگی یه سوپه و من یه چنگال لعنتی  
[QUOTE=90652900]دقیقا چیکارا کردی ک فهمید شدیدا نیاز ب راهنماییت دارم[/QUO با نگاه همش نگاهش می کردم ...

الهی یاده خودم افتادم دوران جاهلیت😀

انشاا... که به مراد دلت برسی اگه به صلاحت باشه

2706