2733
2739
عنوان

مامانایی که زایمان کردین بیاین

92 بازدید | 13 پست

بچه ها من ۶ روزه زایمان کردم شب ک میشه خیلی بی حال و بی رمق میشم سرگیجه میشم سزارین کردم انگار جون ندارم سره پا وایستم زخمم ک همچنان بدون شیاف میسوزه

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 

عزیزم تازه ۶روزه.چیزای مقوی بخور

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

قرص فیفول

قرص ولوومن

آمپول های تقویتی

همه ی اینا از ضعف هست

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

فقط کاچی با روعن کرمانشاهی. انگار دوپینگ میکنی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
روغن کرمانشاهی چیه همون حیوانی

اره عزیزم. زیاد بریز قشنگ چرب باشه با آرد برنج‌ . مادرشوهرم صبح به صبح ی ماهیتابه گنده برام درست میکرد تا شب میخوردم اصلا انرژی میداد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
چی مثلا

کاچی که معمولا درست میکنن بعد زایمان. نخوردی؟

خرما.مغزیجات.یه نفر باید باشه کامل بهت برسه 

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
اره عزیزم. زیاد بریز قشنگ چرب باشه با آرد برنج‌ . مادرشوهرم صبح به صبح ی ماهیتابه گنده برام درست میک ...

اتفاقا هر روز میخورم

کاچی که معمولا درست میکنن بعد زایمان. نخوردی؟ خرما.مغزیجات.یه نفر باید باشه کامل بهت برسه 

طفلی مامانم از صب تا شب سره پاس ولی خودم میلم کمخ