2726
عنوان

احساس میکنم حاملم 😬🙊🙊🙊🙊🙊🙊

| مشاهده متن کامل بحث + 2512 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش من به جات بودم استارتر، دوساله منتظرم اگه باردار شم تا چهار تا پشت هم میارمو اصلا جلو گیری نمیکنم

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
نه بعداز اون دوتا تست دیگه زدم و آزمایش خون دادم منفی بود

اعتماد نکن

من سونواز وبی بی منفی بودحسم شدیدا میگف حاملمدیگ بیخیال شدم بعدچندهفته بی بی زدم الکی الکی دیدم عه مثبته 6هفتم بود نی نیم اول برج3ماه تمومه نمیدونم چرتباوجودبارداریه فوق وحشتناکوپردردسرم الان دلم میخادحامله باشه دلم برااون روزاتنک شده

خدایا بخاطر همه چی شکر
وای منم دو روز پیش بیبی چک گذاشتم مثبت شد خدا نزاشتن بمیرم وگرنه مردن و زنده شدم خداروشکر مثبت کاذب ...

یا خداااا منم موعدم گذشته چند روزه دل درد و کمردرد دارم ولی خبری از پری نیس دو بار بیبی چک مدیکو گذاشتم دوبارم منفی بود یعنی کاذبه؟دخترم فقط چهارماهشه😣😣

خدایا خوش به حالت دعاکن منم حامله بشم پسرم ۱۷ماهشه

شما سر بارداری اولتون چقدر منتظر موندید

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

چرا خودت رو بکشی؟دختر من ۵ ماهه بود که دوباره با یه رابطه ناخواسته باردار شدم.اولش خیلی سخت پذیرفتنش ولی بعدش نه .من که تا پای سقطم رفتم ولی اشتباه محض بود کلی ماجرا برام پیش اومد ولی خواست خدا بود که صحیح و سالم به دنیا اومد.الانم خدا رو هزار مرتبه شکر که دو تا دختر خوشگل و سالم دارم.سخت هست ولی دیگه غیر قابل تحمل نیست شیرینی خودشم داره.اتفاقا دوتا با هم بزدگ میشن راحت میشی بعد یکی دو سال

هر چی آرزوی خوبه مال تو ...

من انقد نی نی دوس دارم 😞

ولی مامانم میگه زوده و همش نصیحت میکنه ادمو میترسونه 

خوشبحالتون -بچه کجاش انقد ترس داره اخه

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
من انقد نی نی دوس دارم 😞 ولی مامانم میگه زوده و همش نصیحت میکنه ادمو میترسونه  خوشبحالتون -ب ...

چند وقته ازدواج کردی چن سالته؟

چرا خودت رو بکشی؟دختر من ۵ ماهه بود که دوباره با یه رابطه ناخواسته باردار شدم.اولش خیلی سخت پذیرفتنش ...

اخه من یه چهارساله دارم، یه نه ماهه، خدا نگهشون داره برام، خیلی سخته دوتاهم

حتی فکر سومی هم نمیکنم اونم تو این وضعیت

تازه دارم تلاش میکنم یه کاری راه بندازم کمک همسرم باشم

شما سر بارداری اولتون چقدر منتظر موندید

ماه دوم سوم اقدام شدم.بعد که فهیدم عروس جاریم وخواهرجاریم حامله هستن منم اقدام کردم مجدد میخوام اقدام کنم البته پسر که دوتا داداش و همبازی باشن

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2706