2737
2739
عنوان

لطفاراهنمایی برای خرید تلویزیون

1277 بازدید | 14 پست

سلام کسی هست که تلویزیون جی پلاس خریده باشه درسته که میگن تصویرش تاریکه

اسمم گوگوجیه میخوام فارسیش کنم که درست خونده بشه نمیشه☹

لطفا راهنماییم کنید جی پلاس ارزونه ولی میگن تصویرش بده تلویزیون های دیگه هیچی ندارن و الکی گرونن

امروز رفته بودم لوازم خانگی شوهرم بهم گفت نگا کن تصویر جی پلاس رو حال ادم بهم می خوره😁

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز رفته بودم لوازم خانگی شوهرم بهم گفت نگا کن تصویر جی پلاس رو حال ادم بهم می خوره😁

واقعا 

تصویرش بده

واقعا  تصویرش بده

اره نسبت به تی وی های الجی که کنارش روشن بود افتضاح بود

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!

بازم ممنون که لااقل شما راهنماییم کردی تلویزیون خوب چی پیشنهاد میکنی خودت 

تلویزیونای شما چیه راضی هستین

مال ما الجی تا حالا که راضی بودیم 

2738
بازم ممنون که لااقل شما راهنماییم کردی تلویزیون خوب چی پیشنهاد میکنی خودت 

خواهش میکنم

نمایندگی الجی گفتش از این به بعد بجای الجی همین جی پلاس میاریم چون دیگه الجی پیدا نمیشه واسه همین اینقدر گرون شده

خواهش میکنم نمایندگی الجی گفتش از این به بعد بجای الجی همین جی پلاس میاریم چون دیگه الجی پیدا نمیشه ...

شانس ماست که حالا میخوایم تلویزیون بخریم

2706