2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾

الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾

مالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾

إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾

اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾

صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾

ان شاءالله مشکلی نداره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
انحراف یک چشمش تو حالت نزدیک بینی مشکل پسر شما چیه

منم پسرم یه شب داشت بازی میکرد دیدم چشمش انحراف پیدا کرده ..میترسم ضربه ای به سرش خورده باشه ..

عزیزم کجایی .چه دکتری بردیش؟؟

من شهرستانم .چشم پزشک شهرمون گفت چشماش ضعیف نیست .اگه انحراف هم باشه باید بذاری بزرگتر بشه ..

حتما جوابمو بده ...من تمام موهای سرم تو این یک ماه که پسرم اینجوری شده از ناراحتی  سفید شده .

بچه ی شما چند سالشه ..از بدو تولد مشکل داشت؟؟؟

منم پسرم یه شب داشت بازی میکرد دیدم چشمش انحراف پیدا کرده ..میترسم ضربه ای به سرش خورده باشه .. ...

عزیزم ببخشید درگیر بودم الان جواب میدم پسر من یک سالو نیمشه و یهو دو سه ماه پیش اینجوری شد . وقتی نزدیکو نگاه میکنه چشم راستش ب داخل منحرف میشه بردمش شهر خودمون دکتر گفت باید ببری تهران بیمارستان نور فوق تخصص استرابیسم کودکان . زنگ زدم نوبت گرفت واسه دوماه بعد نوبت داد یعنی دو هفته پیش . بردم گفت چشمش ضعیف نیس درمان میدم ولی در کنارش باید ببری شهر خودتون پیش متخصص مغزو اعصاب کودکان بدم نوشت از سرش و چشمش ام ار ای بگیرن چون هر لوچی و انحرافی ام ار ای داره . خلاصه امروز صبح نوبتش بود بردم ام ار ای بچه های کوچیکم بیهوش میکنن بیهوش کردن و انجام دادیم حالا پسفردا جوابش میاد

2706