2726
عنوان

میخوام باهاتون مشورت کنم.

100 بازدید | 14 پست

کارشناسی ژنتیک دارم و یکساله فارغ التحصیل شدم. تو این مدت پی شغل گشتم اما نتونستم مورد مناسبی پیدا کنم. 

به نظر شما کلاس های آرایشگری ثبت نام کنم؟ 

با روحیم سازگار نیست اما مجبورم.

عزیزانم خوشحال میشم راهنماییم کنید.

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

یعنی من یه سوالی در رابطه بارشتت بپرسم نیتونی کمکم کنی؟؟

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه پول لازمی اره خیلی خوبه درامدش ....اگر نه بیخیال با روحیت سازگار نباشه نمیشه.

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

الهی 

ژنتیک بخونی بری آرایشگری 

درسته شاید درآمدش هم بیشتر باشه ،ولی روحیات هم مهمه 

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
یعنی من یه سوالی در رابطه بارشتت بپرسم نیتونی کمکم کنی؟؟

در حد آکادمیک باشه بله

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
در حد آکادمیک باشه بله

ژن ممکنه عوض بشه؟مثلا یکی ژنش سالمه بعدچندسال ایرادی پیداکنه ژن معیوب داشته باشه🤔

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
الهی  ژنتیک بخونی بری آرایشگری  درسته شاید درآمدش هم بیشتر باشه ،ولی روحیات هم مهمه  ...

چه ارزوها داشتیم و چه شد...

پدرم استاد دانشگاهه قبلا هم سمت های دولتی زیاد داشته اما نون حلال خوره. میگه با آشنا بازی اگه جایی مشغول شی تا آخر عمر نون حروم میریزی تو شکم خودت و بچت.

امکان ادامه تحصیل هم ندارم

چه میشه کرد خواهر

ژن ممکنه عوض بشه؟مثلا یکی ژنش سالمه بعدچندسال ایرادی پیداکنه ژن معیوب داشته باشه🤔

گاها خود ژن نیست که تغییر میکنه بلکه پروتئین هایی که از روی ژن ساخته میشن( فرایند رونویسی و ترجمه) طی جهش ساختارشون تغییر میکنه و معیوب میشن. 

چه ارزوها داشتیم و چه شد... پدرم استاد دانشگاهه قبلا هم سمت های دولتی زیاد داشته اما نون حلال خوره. ...

منم مثل توام بارتبه 700 ،17 سال پیش وارد یکی از بهترین دانشگاههای کشورشدم شاگرداول گروه تو کارشناسی و ارشد بودم 

ولی هیچی به هیچی 

پس از چند سال حق التدریسی تو دانشگاه ،گذاشتم کنار منتظر آزمون استخدامی رسمی آموزش پرورش شدم ولی باورت میشه تو این 11 سال فقط یبار پارسال اونم 1 نفر از 4 تا رشته مختلف برای رشته مورد نظر من میخاستن !!!!

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
منم مثل توام بارتبه 700 ،17 سال پیش وارد یکی از بهترین دانشگاههای کشورشدم شاگرداول گروه تو کارشناسی ...

بله در جریان سیستم فاسد استخدامی ها هستم.

حتما خیلی سخت بوده براتون. 

من هم همین آینده رو برای خودم میبینم. چون مادرم هم چندین سال عمرشو برای همین استخدامی ها گذاشت و الان نصیحتم میکنه که به امید اینها نباشم. باید کاری رو شروع کنم... به مهد کودک فکر کردم؛ به ارایشگری؛بوتیک  و و و 

چند ماه دیگه میرم تو ۲۵ سال و میخوام تا قبلش مسیر زندگیمو انتخاب کرده باشم و از این بلاتکلیفی در بیام.

نیاز به همفکری دارم که مسیر درستی رو انتخاب کنم

بله در جریان سیستم فاسد استخدامی ها هستم. حتما خیلی سخت بوده براتون.   من هم همین آینده ...

سخت ؟!؟!؟

خیلی بدتر از سخت ،من شاگرداول شهرمون بودم همه میدونستن اینو ،الان هی بهم گوشه کنایه میزنن دوستان قدیمی که ای وای تو دیگه چرا 

اگه نبود همسر عزیزتر از جانی که خدا نصیبم کردو دوتا بچه نازنین و سالم و نازی که بهم داده بی شک از این غصه دق میکردم 

روحیاتمم اصلا با کارایی مثل خیاطی و آرایشگری و ...سازگار نیست ،با اینکه دوره های مختلفی رفتم و از هرکدومسون یه چیزایی بلدم ولی برای وقت پرکنی بوده 

هیجی مثل درس و کتاب و امتحان و خوندن منو ارضا نکرده هیچوقت 

حق التدریسی تو مدارس غیرانتفاعی و ...رو هم یجور مسخره کردن خودم میدونم 

انیدوارم راهتو پیداکنی و عاقبت بخیر بشی عزیزم

سخت ؟!؟!؟ خیلی بدتر از سخت ،من شاگرداول شهرمون بودم همه میدونستن اینو ،الان هی بهم گوشه کنایه میزنن ...

چقدر داستان زندگیمون شبیه به همه

انشالله خدا برا هردومون سوپرایز داشته باشه 😁

مرسی برای وقتی که گذاشتی

2706