2733
2734
عنوان

این پسرک چیکار کنم مامانا؟؟

201 بازدید | 12 پست

4 روز دیگه باید واکسن 18 ماهگیشو بزنم 

عادت داره دم ب دیده میاد شیر میخاد .تو ماشین تو مهمونی ....هررررجا بیاید سینه ام دهند باشه .شیرم نمیخوره ها 

تغذیه اش هم خیلی خوب 

میخام از شیر بگیرمش بعد واکسن. ...ب نظرتون یهو بگیرم اذیت میشه؟؟؟نمیشه یواش یواش شیرشو کم کنم چون عادت کرده همش بغلم باشه شیرم دهنش. ...بهش ندم مدام جیغ میزنم نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من اینقد بدم میاد بچه جلو کسی بیاد آویزون مادر بشه

همه جا باید لخت شی.خیلی از بچه ها هم عادت بدی دارن

مادربیچاره رو لخت میکنن

شیرخشک بده بره

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2731
2738

پسر منم مث پسر شما همیشه آویزون من بود یعنی یهو تو جمع میدیدی اومد دستشو از تو گردن لباس کرد تو یعنی می می میخواد منم اگه جمع زنونه بود شالی چیزی مینداختم روش بهش شیر میدادم ولی اگه تو جمع مرد بود میرفتم یجا دیگه الان دوسالشه خودش خیلی کم پیش میاد که سراغ شیر رو بگیره اگه بخوادم الکی فقط چند دقیقه میک میزنه میره

میتونی یه چسب بزنی رو می می هات بگی اوف شده خودش کم کم بی خیالش میشه من سه روز زدم پسرم هروقت میومد سراغش میدید چسب داره چند دقیقه فقط بغلش میکرد و بوسش میکرد بعد میرفت میخوابید الان کم پیش میاد بیاد سراغم که اونم سرشو با یه چیز دیگه گرم میکنم یادش میره

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶