2726
عنوان

😀زایمان طبیعی من😀

| مشاهده متن کامل بحث + 3861 بازدید | 193 پست
اولین نفری هستین ک انقداز زایمان طبیعی راضی هستشو با تعریف کردنش دوباره دلش خواسته الهی ک همیشه سلا ...

۶۰درصد خانمهایی که زایمان طبیعط کردن راضین بعضیا خرافتین میترسن چشم بخورن برو این تاپیک رو بخون این خیلی به من کمک کرد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1000498/نکاتی-برای-آماده-شدن-برای-زایمان-طبیعی

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه جالب مبارکت باشه گلم

ممنونم ...حتی دوس دارم ی بار دیگ زایمان طبیعی تجربه کنم ولی هم سنم کمه هم اختلاف بچه هام

آنیل هستم 💜 کلی هدف دارم واسه آینده م امیدوارم که کم نیارم 🥰ahw
2728
سلام به همه مامان ها😍 میخواستم تجربه خودمو از زایمان طبیعی واستون بگم. من و دخترم تویه39هفته و5رو ...

ممنون که تجربت رو در اختیارمون گذاشتی، واقعا جالب بود برام، مخصوصا اون قسمت که گفتی حس دفع داشتی و درد نداشت، یعنی از وقتی حس دفع شروع میشه دیگه دردها تموم میشه؟

عزیزم خیلی مواظب بخیه هات باش زیاد نشین و تحرک نداشته باش من رعایت نکردم همش نشسته بودم یکیش باز شد ...

من الان با زردی دخترم گیرم

مجبورم بیشتر بشینم

مرسی از راهنمایی هات عزیز دل

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
ممنون که تجربت رو در اختیارمون گذاشتی، واقعا جالب بود برام، مخصوصا اون قسمت که گفتی حس دفع داشتی و د ...

خواهش میکنم گلم

برای من بله واقعا درد ها تموم شده بودن و هیچ دردی نداشتم.

و با اومدن بچه همه چی تموم میشه انگار نه انگار قبلا درد کشیدی

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
سخت نبود دوقلو رو طبیعی زایمان کردین

نه عزیزم منم صبح بیدارشدم البته تو 35هفته بودم ترشح داشتم تا شب ساعت 12 بود رفتم بیمارستان وگفتن که بچه ها دارن دنیا میان من اصرار کردم سزارین ولی قبول نکردن گفتن شرایطتت خوبه همینکه میخواستم برم اتاق زایمان کیسه آبم پاره شد تو دوتا کیسه جدا بودن خودم دردم گرفت اصلا سرم و آمپولم واسم نزدن بعد از دوساعت و نیم دنیا اومدن خدا رو شکر دستگاهم نرفتن

وای استارتر ترسناک بود اون قسمت برش دادن😰چندتا بخیه خوردی؟

بقول حبیب توی لیسانسه ها موهای تنم سیخ شد

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
نه عزیزم منم صبح بیدارشدم البته تو 35هفته بودم ترشح داشتم تا شب ساعت 12 بود رفتم بیمارستان وگفتن که ...

خداروشکر خدا حفظشون کنه براتون❤️❤️

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

منم همین روزا  زایمان طبیعی رو برای بار دوم تجربه میکنم

شاید باورتون نشه ولی دردهای زایمان رو با تنفس صحیح راحت رد میکردم و همین باعث شد ۴ ساعته از یه سانت فول بشم ماماها به خانواده ام گفته بودن این حداقل ۱۲ ساعت طول میکشه زایمانش چون شکم اوله

تنفس صحیح.گرفتن آب گرم رو کمرم.و قر دادن خیلی خوب بود

فقط زور زدن سخت بود😂😂

یک ساعت زور زدم تا دخترم دنیا اومد واسه همین بعد زایمان خیلی خسته بودم و نا نداشتم حتی پا شم دخترمو شیر بدم.دراز کشیده شیرش دادم

برش هم نخوردم یه پارگی جزیی بود که با ۵ تا بیرونی و ۳ تا داخلی خوب شد 

الانم بعد ۲۰ ماه اصلا جاش نمونده

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
2706