2737
2734
عنوان

😀زایمان طبیعی من😀

| مشاهده متن کامل بحث + 3862 بازدید | 193 پست
عزیزم فک نکنم امپول بی حسی بزنن منم وقتی برش زدن سوزششو حس میکردم ولی اون لحظه انقد درد هست ک سوزش ب ...

واقعا؟!!! من از این برش خیلی می ترسم خیلی 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید بازم میپرسم دردای شدیدتون چند ساعت طول کشید؟ درداش میگیره و ول میکنه یا نه ثابت درد داشتید؟

گلم من از اولش دردم شدید بود خیلی درد کشیدم ی حسی مث فشاز اومدن ب باس ن انگار گلاب ب روت دسشویی داری نه اولش ده دیقه ی بار بود ولی اخراش دیگه 30ثانیه یا ی دیقه ی بار چند ثانیه میومد سراغم ولی اصلا نگران نباش هیچ سخت نیس بخدا بچه ک ب دنیا میاد عین اب رو اتیشه 

چرا؟؟

همه چیزو واصح تعریق کرد استارتر...نوشنه زنده زنده گوشت تنمو بریدن...

خب چه لزومی داره آدمو بترسونه؟ همه میدونن زایمان طبیعی و سزازین درد داره ولی لازم نیس مث فیلم های جنایی تعریف بشه. 

خواهش میکنم بقیه رو نترسونید با این مدل توضیح دادن

2731
اون داخلی ها که خودشون جذب میشه بیرونی ها هم بعد ده روز خودشون می افتن! ولی احتمالا تعدادش بیشتر از ...

دکترم دیروز دید و راضی بود...

بله بنظرم بیشتر بودن که دکتر چیزی بهم نگفت

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
همه چیزو واصح تعریق کرد استارتر...نوشنه زنده زنده گوشت تنمو بریدن... خب چه لزومی داره آدمو بترسونه؟ ...

ترسی نداره واقعا چیزیه که وجود داره،من میتونستم اینو نگم یا دروغ بگم ولی دلیلی نداره

کسایی که نمیخوان برش داشته باشن میتونن زایمان فیزیولوژیک رو انتخاب کنن

خانما من واقعا قصد ترسوندن و ناراحتی کسی رو نداشتم

صرفا قصدم تجربه خودم بود از زایمان و اینکه کاملا راضی هستم

زایمان طبیعی به اون سختی که واسه من گفتن نبود

منم خواستم به شما بگم همه میتونن زایمان خوبی داشته باشن به شرطی که خودشون به خوشون ایمان داشته باشن

دوستانی هم که سزارین دوست دارن انشالله راحت فارغ بشن

2738
سلام عزیزم مبارکه میشه هزینه بیمارستانم بفرمایید 

ممنون

من بیمه تامین اجتماعی داشتم که شد2میلیون و400

ولی برای نیروهای مسلح خییییلی کمتر و اگه بیمه تکمیلی داشته باشید هم خیلی خوبه

سلام عزیزم تبریک میگم

منم ۲۲ روز پیش زایمان کردم

خاطرمو هم نوشتم ولی خجالت کشیدم بذارم 😁

من ک بشدت متنفر بودم از زایمان طبیعی ولی خداروشکر اونطور ک فکر میکردم و استرس داشتمم نبود با وجود درد طاقت فرساش

ولی چیزی ک خیلی اذیتم کرد و هنوزم گرفتارم بخیه هامه ک یکیش باز شده و عفونت کرده بعد فهمیدم ک ب نخ بخیه حساسیت داشتم 

امروز دکتر رفتم بهم گفت

2706