2726
عنوان

😀زایمان طبیعی من😀

| مشاهده متن کامل بحث + 3861 بازدید | 193 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییی نگم برات چقدر احساساتی شدم و با خوندنش تو چشام اشک جمع شد ❤❤❤ کلییی تبریک میگم ان شاالله قدمش ...

عزیزم فک نکنم امپول بی حسی بزنن منم وقتی برش زدن سوزششو حس میکردم ولی اون لحظه انقد درد هست ک سوزش برش هیچی نیس

2728
عزیزم باید اون لحظه ای ک درد میاد سراغت تمام زورتو بزنی اینجوری بچه زودتر میاد 

ببخشید بازم میپرسم دردای شدیدتون چند ساعت طول کشید؟ درداش میگیره و ول میکنه یا نه ثابت درد داشتید؟

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
وای استرس گرفتم😓 چه خوب😃😁

نه بابا شرمنده گلاب به روت عین پی پی کردنه وقتی یبوست داری بیشتر فشاره نه درد اینقد شیرینه یهو بچه ات لیز میخوره میاد اوووف دلم دوباره زایمان خواست😁

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
جلو مامانت خجالت نمیکشیدی همه جات معلوم بود؟ببخشیدا پرسیدم ذهنم درگیر شد    

شما از مادرتون خجالت می کشین؟!!! والله من نمی کشم خواهرم هم تو زایمانش مامانم همراهش بود! اخه چرا خجالت ؟ 

حالا من بخیه های خواهرم رو هم دیدم بعد زایمانش!! البته خواهرم خودش رادیولوژیست هست و واسش دیدن بدن کسی نرماله پس واسه موارد پزشکی دیده شدن بدن خودش رو هم نرمال میدونه ! 

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
ممنونم محبت کردی    

اگه مادرت تجربه زایمان طبیعی داره از مادرت مشورت بگیر...

من از بقیه خیلی دروغ شنیدم اگه مشکل جفت و... نداری با مشورت پزشک ات پیاده روی و ورزش های مخصوص انجام بده

من انجام دادم و خیلی تاثیر داشت

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
نه بابا شرمنده گلاب به روت عین پی پی کردنه وقتی یبوست داری بیشتر فشاره نه درد اینقد شیرینه یهو بچه ا ...

خدا به خیر کنه😥

میشه برای حاجتم *صلوات* بفرستی دوستم❤؟؟،خیلی ممنون🌹.
شما از مادرتون خجالت می کشین؟!!! والله من نمی کشم خواهرم هم تو زایمانش مامانم همراهش بود! اخه چرا خج ...

منم خجالتی از مامانم نمیکشم چون این طبیعیه و چیز خاصی نیست...

البته بعضی ها خیلی خجالتی هستن و واستون سخته

❤دست به دامان توام یا رضا(ع)❤
مرسی عزیزم دکتر تا امپول زد برش داد صبر نکرد چون دخترم پایین بود واسه همین بی حس نشدم برش چندتا ...

اون داخلی ها که خودشون جذب میشه بیرونی ها هم بعد ده روز خودشون می افتن! ولی احتمالا تعدادش بیشتر از سه تا بوده که نگفته! حالا اون بیرونی ها دیده میشن اگه خواستی بگو یکی واست ببینه

هر لحظه حضور خدا رو پیشم حس کردم همیشه کمکم بوده❤
2706