2726
عنوان

😀زایمان طبیعی من😀

| مشاهده متن کامل بحث + 3861 بازدید | 193 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مباركه گلم منم طبيعي ميخام زايمان كنم

هزينتون چقدر شد؟

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2728
الان دخترم خوابه که میتونم پست بذارم اگه یه وقت نبودم و نتونستم جواب بدم دوستان لطفا آزرده خاطر نشن

جلو مامانت خجالت نمیکشیدی همه جات معلوم بود؟ببخشیدا پرسیدم ذهنم درگیر شد  

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
خوش به حالت من هفته ی ۳۷ام از کابوس زایمان شبا خوابم نمیبره😐

منم مثه توبودم،یادمه روزی که منوبردن بیمارستان انگارداشتن منوزنده زنده میکشتن ولی ساعت۴بستریم کردن ساعت ۶ونیم زایمان کردم،شایدباورت نشه انقدخدابه ادم تحمل وصبرمیده که حتی گریت درنمیادالبته برامن اینجوربود که گریه نکردم،نمیگم که سخت نیس هست،وقتی میریم یه سوزن بزنیم دردداره حالاچه برسه اینکه یه انسان ازوجودع خودت بیرون میاد،ولی باورکن اون چیزی که فک میکنی نیس،فقط ترس واسترسش ازدردبیشتره،که بنظرمن چیزع بیهودیه،البته حرفای من بی فایده س،بایدتواون لحظه باشی تابفهمی.

فقیرمنم که ندارمت پدر:(((((
2706