1421
1389
عنوان

😀زایمان طبیعی من😀

| مشاهده متن کامل بحث + 2899 بازدید | 191 پست

منم طبیعی زایمان کردم البته ازنوع بی دردش

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
سلام عزیزم تبریک میگم منم ۲۲ روز پیش زایمان کردم خاطرمو هم نوشتم ولی خجالت کشیدم بذارم 😁 من ک بش ...

مبارکت باشه گلم...

من هر روز از آب نمک استفاده میکنم برای جلوگیری از عفونت

❤یا امیرالمومنین❤ممنونتم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

سلام به همه مامان ها😍 میخواستم تجربه خودمو از زایمان طبیعی واستون بگم. من و دخترم تویه39هفته و5رو ...

چه قدر قشنگ تعریف کردی❤️❤️

به عشق بچه هام فعلا سر کار نمیییییرم. هر کی میخواد هر چی میخواد بگه.🤨🤨من مدلم همینه عزیزم😎❤️😊
مبارکه چقدر خوب تعریف مردین منم خیلی دوست دارم طبیعی زایمان کنم البته الان باردارنیستم فعلا تو فکرشم ...

مرسی😘😘😘

انشالله به سلامتی.منم تو فکر اقدام و بچه نبودم یهویی شد که با شوهرم تصمیم گرفتیم 😀

❤یا امیرالمومنین❤ممنونتم
1436

مبارکه عزیزم

فقط برعکس شما من از معاینه لگنی و تحریک زایمان خیلی دردم گرفت

ولی هیچی برش و بخیه رو نفهمیدم 

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
1444
1387
من تامین اجتماعی داشتم  با یک شب بستری شدن2میلیون و400شد

پس بگو چرا اینقدر بهت خدمات میدان پرستار ها 😃😃 من که طبیعی زایمان کردم تو بیمارستان دولتی یه هزار تومان هم ازم نگرفتن  

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁
1331