1147
1341
عنوان

😀زایمان طبیعی من😀

| مشاهده متن کامل بحث + 2870 بازدید | 191 پست

قدمش مبارک باشه ❤❤❤❤

😍😍نیت کرده بودم وقتی به حاجتم برسم تو امضام قید کنم برای همه کسایی که توی تاپیک های ختمم با هم بودیم، و خدا رو شکر امروز دو حاجت بزرگ از خدا گرفتم.بزرگِ بزرگ😍                     خدایا بی نهایت ممنونم🙏🏻                                                  در پناه مولایم امیرالمومنین علی(ع) به هر آنچه ❤ آرزو داشت رسیدم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
الان دخترم خوابه که میتونم پست بذارم اگه یه وقت نبودم و نتونستم جواب بدم دوستان لطفا آزرده خاطر نشن

باباش کی اومد؟دیدش چکار کرد؟

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دخترمه😍😍
من تامین اجتماعی داشتم  با یک شب بستری شدن2میلیون و400شد

چ خوب 

اخه بیمارستان غیر خصوصی شنیدم پرسنلش محل نمیدن اصلا 

بچه رو خودشون عوض میکردن؟

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1348

مباركه گلم منم طبيعي ميخام زايمان كنم

هزينتون چقدر شد؟

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
1226
الان دخترم خوابه که میتونم پست بذارم اگه یه وقت نبودم و نتونستم جواب بدم دوستان لطفا آزرده خاطر نشن

جلو مامانت خجالت نمیکشیدی همه جات معلوم بود؟ببخشیدا پرسیدم ذهنم درگیر شد  

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه هرکس امضامو دید برای سلامتی پدرم و نی نی تو دلم یه صلوات بفرسته  
خوش به حالت من هفته ی ۳۷ام از کابوس زایمان شبا خوابم نمیبره😐

منم مثه توبودم،یادمه روزی که منوبردن بیمارستان انگارداشتن منوزنده زنده میکشتن ولی ساعت۴بستریم کردن ساعت ۶ونیم زایمان کردم،شایدباورت نشه انقدخدابه ادم تحمل وصبرمیده که حتی گریت درنمیادالبته برامن اینجوربود که گریه نکردم،نمیگم که سخت نیس هست،وقتی میریم یه سوزن بزنیم دردداره حالاچه برسه اینکه یه انسان ازوجودع خودت بیرون میاد،ولی باورکن اون چیزی که فک میکنی نیس،فقط ترس واسترسش ازدردبیشتره،که بنظرمن چیزع بیهودیه،البته حرفای من بی فایده س،بایدتواون لحظه باشی تابفهمی.

فقیرمنم که ندارمت پدر:(((((
نفس خوبی؟دلم برات تنگ شده

سلام عزیزم

قربونت

تو چطوری؟

منم دلم برای تک تکتون تنگ شده ❤❤❤❤❤❤❤

😍😍نیت کرده بودم وقتی به حاجتم برسم تو امضام قید کنم برای همه کسایی که توی تاپیک های ختمم با هم بودیم، و خدا رو شکر امروز دو حاجت بزرگ از خدا گرفتم.بزرگِ بزرگ😍                     خدایا بی نهایت ممنونم🙏🏻                                                  در پناه مولایم امیرالمومنین علی(ع) به هر آنچه ❤ آرزو داشت رسیدم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
1335