2726
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97824 بازدید | 1342 پست

عیب نداره بابا منم اولا که کلا تا حالا کسی کشته مرده ام نبوده اونم اینجوری هفته پیش یک بهم یه حرفی زد فکر کردم عاشقمه حتی اومدم تاپیکم زدم بعدم همش فکر میکردم مثلا چه جوابی در برابر ابراز علاقه مثلا یهویششش بدم که پریروز زد پوکوندم         ببین همه چیز به کنار فقط تمرین کردنام  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زشت نیستم بابا، ولی بازم حاضر بودم ک حقیقتو بگه. 

بنظر من اگ اصراری بعدش نبوده شاید اون خواسته یکم ناز کنه تا نازشو بکشی ک نه گفته منتظر بوده شما نقش عاشق سینه چاک رو بازی کنی

تیکر تولد یسالگی فرشته کوچولومه.برای آرامش قلبم و زندگیم صلوات بفرست لطفا
من مجردم طبعٱ مادر شووَر هم ندارم قیافه ام هم مثل انجیر چروک خورده اس ولی لایکت کردم😅😅😅

وای انجیر چروکیده😂😂😂😂😂

عاشقت شدم رفت

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2728
خیلی بد کردی در حقش، نابودش کردی، آخه خواهر من وقتی دوسش نداشتی اون چ رفتارایی بود، پاستل، لواشک. ای ...

میدونم خیلی بد کردم

خوب اون میخرید دیگه ، من ک نمیخریدم براش

مثل بچه ها میموند

شمارشو دارم گاهی وسوسه میشم فقط ی پیام بدم حالشو بپرسم و حلالیت بخام ولی باز میگم منم متاهلم اونم متاهل اصلا کار درستی نیست

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

برادرمن شوهر فعلی بنده ۷ سال صبرکردن😑😐

هم سایتی عزیز من تحت هیچ شرایطی از اعتقادم عقایدم نظرم برنمیگردم؛پس لطفا اگه نظرم مخالف شمابود من و ریپ نکن🖒توضیح بیجا=اتلاف وقت
چرا بابا. تلاش کردم. اصرار کردم. علت خواستم. ولی نگفت. ازم ناراحت شد. حتی یمدت باهام قهر بود. اخرشم ...

چه بد😔خب خودتو ناراحت نکن حداقلش میدونی تلاشتو کردی دیگه.و مثل من این عذاب تو وجودت نیست که تلاش نکردی.انشالله که بهترینها واست رقم بخوره 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
پرسیدم ازش. گفتش ب دلایل متعدد. هرچقدر گفتم ک بهم بگو تا حداقل عیبامو اصلاح کنم نگفت. هنوزم بزرگترین ...

به نظرم سرگرم حاشیه های دوران دانشجویی بوده حالیش نبوده

باید بازم پیشنهادتو تکرار میکردی حتی با اصرار

دردامو تازه کردی استارتر  

من و پسرعمومم همدیگه رو دوس داشتیم بروز میدادیم ولی هیچوقت رک نگفتیم دوست دارم 

اونم گاهی اخر پیاماش مینوشت دوست دارم یا میگف ب عمو بگو جمعه ها با هم بریم بیرون  نگاهاش حرفاش همه داد میزد ک دوسم داره خیلیا از رو رفتارمون میگفتن شما اخرش با هم ازدواج میکنین  

اما ی مدت من خواستگار زیاد داشتم بابام بعضیاشونو ب عموم میگف ک تحقیق کنه اونم در جریان بود سر خواستگاری همسرمم مامانم گف دودل نباش باهاش حرف بزن بعدا نگو تلاشی نکردم

بهش گفتم فلانی اومده خواستگاری بابا گیر داده ازدواج کن ولی من نمیخام گف ن خیلی پسر خوبیه  دگ اینجوری نشنوم 

چن ماه بعد عقد من اونم عقد کرد

ولی منی ک باهم کلی شوخی میکردیم  هنوزم ک هنوزه جز سلام و خدافظ حرف دگ ای باهاش نمیزنم بدجور دلمو شکست

دردامو تازه کردی استارتر     من و پسرعمومم همدیگه رو دوس داشتیم بروز میدادیم ولی هیچوقت ر ...

عزیزم مطمئن باش که همسرت چیزی جز بهترین انتخاب خدا برات نبوده و بدون که خدا همیشه بهترین ها رو واسه بنده هاش انتخاب میکنه... من وقتی چیزی رو بهش می سپارم ، واقعا معتقدم که بهترین رو برام رقم میزنه.

از زندگی با پسر عموت فقط یه رویا و دورنما برات باقی مونده. چه بسا اگر واقعی میشد معلوم نبود خوب میشه یا بد . پس از زندگیت لذت ببر و اونم سعی کن فراموش کنی 

ان شاالله که همیشه شاد و خوشبخت باشی.💚

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

من فکر میکنم نباید ناامید بشی..همینکه هنوز هردوتون مجردید یه نقطه قوته..دوباره پاپیش بذار این بار از مادرت یا یکی از اقوام که بتونه باهاش راحت ارتباط برقرار کنه بخواه واسطه بشه...شاید از اونایی باشه که باید زیاد بهش اصرار کنی

خدایا راضیم به رضای تو
2706