2410
2553
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97730 بازدید | 1342 پست
باشه. همینکه چند نفر میخندیدن هم باعث خوشحالی من بود

خب شما باید پا پی میشدی، بیشتر بهش ابراز علاقه میکردی

باید نازشو میکشیدی

شاید داشته ناز میکرده و منتظره اصرار شما بوده

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همون موقع علتشو ازش خواستم ک نگفت. نمیتونستم بیشتر ازین اسرار کنم. دخترعموم بود. هر روز چشم تو چشم م ...

ولی از همه ی اینا گذشته دختر عمو و پسر عمو به احتمال زیاد به مشکل ژنتیکی میخورن برای بچه دار شدن.

بنظرم ارزش نداره 

مامان دوقلوهام ، شاغلم ، سعی میکنم برای همسرم و دخترام کم نزارم.
2720

سلام، خیلی ناراحت شدم، بعضی وقتا توی فامیل ببخشیدا جونورایی پیدامیشن که میگی رحمت به صد پشت غریبه... بخوام برات تعریف کنم داستان میشه بی خیال...

پس یه دلیلش شاید اینه که این پسرعموی ما میخواد منو امتحان کنه که من چه دختری ام پا میدم یا نه... ببخشید رک گفتم!

کاش به بزرگترت گفته بودی بره جلو، بچگانه عمل کردی

منم متولد هفتادم، یه پسرعمو دارم ازهمووووون بچگی کلا تو نخش بودم یعنی همه چیش برام خاص بود حتی عطسه کردنش!!!

ولی هییییییچ نظری بمن نداشت، حتی تحویلمم نمیگرفت

من بودم و یه عشق یه طرفه و یه تخت آهنی بزرگ که تابستونا میخوابیدیم اونجا و تاصبح به ستاره ها نگاه میکردم و به پسرعمو فکرررررررر فکررررررررر و فکر...

بزرگ شدم خسته شدم و بی خیال این عشق توی 23سالگی

حکایت زیاده، یه زمستون باخانواده اش اومد خاستگاری!!!

شوک زندگیم بود، اصلاااااا فکرشم نمیکردم یه روزی من بشم عروس عمو

ولی شد، برادر من تا خدا نخواد نمیشه... باید ببینی قسمتت چیه... زندگی پر از سوپرایزه... شاید یه روزی به این علاقه بخندی...شاید...

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻

اولا ب نظر من این اصلا یه طرفه نبوده.اونم دوست داشته.اگه نداشت همون اول میگفت نه و تمام فکر نمیکرد.دوم اینکه خیلی زود پا پس کشیدی با ی نه شنیدن ادم از عشقش دست بر نمیداره.خانوما ناز دارن و میخوان ببینن چقدر براشون تلاش میکنی.سوما اینکه اگه اون زمان شرایط ازدواج نداستی حق داشته بگه نه.چون فامیله و اگه و اگه شرایط ازدواج نداشتید بگه اره مهنیش اینه ک قبول کرده با هم دوست بشید و خیلی دخترا برای ترس از قضاوت و دردسرش همچین پیشنهادایی رو قبول نمیکنن.حتی بعضیا فکر میکنن نکنه داری امتحانشون میکنی و ن میگن.

به هر حال اوضاعتو بهتر کن و باز برو جلو  و پای عشقت بمون.خیلیا وقتی ببینن طرف واقعا میخوادش نظرشون عوض میشه

دیگه لذتی نداره واسم. بزار تبدیل بشه ب خاطره تلخ وشیرین

این دیگه دوس داشتن نمیشه ک همینجوری بحال خودش رهاش کنی

حالا خوددانی خوشبخت بشی😉

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2714
هیشه میبینمش. اونموقع شرایط ازدواج نداشتم ک خانواده رو در میون بزارم

الان که داری واقعا اگر دوستش داری ازدواج که جرم نیست بد نیست مغرور نباش ضعیف نباش بدستش بیار با خانواده ات چند بار برو جلو حداقل تلاش کردی افسرده شدن که نشد کار آدما باید برای چیزی که میخوان تلاش کنن اونم اگر تلاشتو ببینه بتونی خانواده اشو راضی کنی عاشقت میشه بعضی خانما مثل خودم بعد از ازدواج عاشق میشن از چی خجالت میکشی دوست داشتن خجالت نداره که 

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
😂😂😂😂آره به خدا انگار بگیم نیستیم نمیگن

داریم بابا زیادم داریم

منتها چون جنسشون مرد هست،یه زن دارن و عااااشقشم هستنا ولی تا یکمی سردی از زنشون ببینن میوفتن دنبال یکی دیگه و خودشون رو باها راضی میکنن

ازونطرفم هنوووز عاشق زنشونن...مردن دیگه 😏

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

استارتر ببخشیدا عذر میخوام

من از نوشته هات یچیزی برداشت کردم

حس کردم اونی نیستی که یه دختر بتونه دوست داشته باشه

اخداقی داری که نشون میده قوی نیستی و یه دختر نمیتونه بهت تکیه کنه

نمیدونم شاید اشتباه میکنم

شاید منم خصوصیات اون دخترخانوم رو دارم😀

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2706