2726
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97860 بازدید | 1342 پست
امیدوارم    

ولی ببخشیدا خدایی خیلی عشقای بعضی از اقایون تبل تو خالیه....،اصلا نمیخاین تلاش کنین  برا رسیدن،ادم حرصش میگیره😑

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گوش کن پسر جون  منم کل سالای دوران بلوغم توی عشق به پسرداییم گذشت هیچوقتم نفهمیدم دوستم داشت ی ...

من حداکثر تلاشمو کردم. من ک موبایلمو برداشتمو بهش گفتم دوستت دارم، .صدام طوری میلرزید ک مطمئنا فهمید چقدر دوسش دارم، ولی دوسم نداشت. ب زور هم نمیتونستم شوهرش بشم

من حداکثر تلاشمو کردم. من ک موبایلمو برداشتمو بهش گفتم دوستت دارم، .صدام طوری میلرزید ک مطمئنا فهمید ...

خب دلیل جوابش رو هم فهمیدین؟

همیشه هرچیزی که خواستم رو به سختی بدست آوردم.
2728
من ازدواج کردم، خیلی ازش عذرخواهی کردم ولی خوب چه فایده تو ازدواجم سختی زیاد کشیدم خیلی جاها احساس ...

خیلی بد کردی در حقش، نابودش کردی، آخه خواهر من وقتی دوسش نداشتی اون چ رفتارایی بود، پاستل، لواشک. ای وااااااااای

امیدوارم    

حالا ی کاری کن اگه شماره شو داری ی پی ام بده بهش سر حرفو باز کن از دانشگاه از چیزای دیگه بپرس بعد بگو ی سوال دارم و خیلی راحت حرف ولتو بزن اگه گفت بازم نه دیگه برای همیشه تمومش کن

و برو سراغ ی عشق جدید زن بگیرو خوشبخت شو 

ما ددر قبال دیگران هم مسولیم، باید درست رفتار کنیم

بچه بودم نمیدونستم عشق واقعی چیه. البته اونم مقصر بود، کاملا مستقیم ازم خاستگاری نکرد، انگار میخاست اول اوکی رو بگیره بعد بیاد جلو خب منم غرور داشتم، شاید اگه مثه شما جرات حرف زدنو داشت ، شاید منم عمیقتر بهش فکر میکردم.

به هر جهت خداروشکر که زنش نشدم و با شوهر خودم ازدواج کردم، شما هم انشالله قسمتتو پیدا میکنی و روزی صد بار خدارو شکر میکنی که با اون کارت نشد ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ن همه ی متناتونو خوندم...بنظرم دوباره بهش پیشنهاد بده بگو بعد ۵سال دارم ازت خواستگاری میکنم ببین اگه جوابش رد باشه مطمئنا تو ذوقت میخوره و بهتر میتونی فراموشش کنی!یبار بخاطر دل خودتم شده پاپیش بزار که بعدا حسرت نخوری با شوهرش ببینیش و بهت بگه چون نازمو نخریدی ازدواج کردم!

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
حالا ی کاری کن اگه شماره شو داری ی پی ام بده بهش سر حرفو باز کن از دانشگاه از چیزای دیگخ بپرس یعد بگ ...

نه بابا چی میگی، اخه اگه دختری بخاد خودش یجور رفتار میکنه که یعنی بیا ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
نه بابا چی میگی، اخه اگه دختری بخاد خودش یجور رفتار میکنه که یعنی بیا ...

شاید دختر غرور داره از اون مغرورای درجه یک🤔🤔🤔🤔

شایدم تو راست میگی😊

والا نمیشه زنارو شناخت 

شاید دختر غرور داره از اون مغرورای درجه یک🤔🤔🤔🤔 شایدم تو راست میگی😊 والا نمیشه زنارو شناخت&nbs ...

الآن که گفتی منم به شک افتادم، شاید بقول شما دختره مغرور بوده والا 😂😂😂😂😂

بخدا منم گیج شدم. خاهر ببخش 🙄

پرسیدم ازش. گفتش ب دلایل متعدد. هرچقدر گفتم ک بهم بگو تا حداقل عیبامو اصلاح کنم نگفت. هنوزم بزرگترین ...

شاید اونم کسی دیگه رو دوست داره🤔

هنوزم همدیگه رو میبینید؟

طرز برخوردش چجوریه؟

2706