2410
2553
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97729 بازدید | 1342 پست
دلم میخواد از دستت جیغ بزنم برادر.خب مشخصه ناز کرده دیگه.واقعا که😡😡😡😡

از کجا میدونستم خب. بلد نبودم واقعا. بی تجربه بودم. خواهشا نگید ک جوابش مثبت بوده ک حالم بدتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم چقدر سردرگمه اونجوری.ولی اینکه هر سال روز تولدت بهت تبریک میگه یعنی به یادته    

آره ولی یبارباهاش دعوا راه انداختم میدونستم لجبازه لج شو دراوردم گفتم فراموشم کن. سخت قبول کرد ک من سنگ شدم و رفت.. ولی در حقیقت سنگ شدم ک این عشق زندگیامونو ب هم نریزه. 

سعی میکنم نبینمش با اینکه پسرخالمه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2720
از کجا میدونستم خب. بلد نبودم واقعا. بی تجربه بودم. خواهشا نگید ک جوابش مثبت بوده ک حالم بدتر میشه

نه بابا جوابش مثبت نبوده وگرنه مطمعن باش تا حالا به هر روشی بود بهت میفهموند که بهت فکر میکنه و دوست داره بری جلو

ما ملت حسينيم
الان بگی اوکی میده سنش رفته بالا دیده خبری نی الان بگی میگه زودتر بیا منو بگیر عشقم😂😂😂😂

دیگه جلو نمیرم. شایدم اگه اون بیاد جلو من بگم نه. حس عجیبیه. هنوز دلم در فکرشه ولی منطقم هم یکم بیشتر خودشو درگیر کرده

2714
الان دیگه نمیشه. ی حس برزخی دارم. عاشقشم هنوز ولی نمیخوامش. واقعا قابل وصف نیست.

برزخی چیه؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
اتفاقا ب نظر من کار خوبی کردی گفتی میدونی چرا؟ چونکه من میگم مرز بین حسرت و پشیمونی یه تار موعه اما ...

واقعا حرفتون درسته و از تصمیم اونموقع اصلا پشیمون نیستم. منم ازش علتشو پرسیدم ولی جوابی نشنیدم

استارتر منو یاد پسر عموی خودم انداختی که عاشقم بود وقتی میگفتم خداحافظ اشک میریخت.عشق به رسیدن نیست همین که حس کردی کافیه واست

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
این دوس داشتنم مطمئن باش واسه اینه که بهش فکر میکنی  تمرین کن که از ذهنت بیاریش بیرون به مرور ...

آره قبول دارم. 

2706