2737
2734
عنوان

پسرم, داستان عشق یکطرفه......

| مشاهده متن کامل بحث + 97884 بازدید | 1342 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سال آخر دانشگاه بود باید پروژه تحویل میدادم وذهنم درگیر عشق یکطرفه, از یکطرف کلی درس سرم ریخته بود.نمیدونستم چیکار کنم. دست ب دامن دوستام  شدم ,ازشون مشورت گرفتم ,که فلانی :یکی رو دوس دارم اونم اینجوری باهام رفتار میکنه نظرت چیه؟ خلاصه شاید از ده نفر از دوستای متاهل یا اونایی ک طرف ازدواجی داشتن مشورت کردم وهمشون باالتفاق میگفتم ک عاشقته ودوستت داره ,رفتارایی ک میکنه ینی دوستت داره.شک نکن ,بهت علاقه داره. میگفتم مطمئنین؟ میگفتن شک نکن. امکان نداره ک دوستت نداشته باشه. برو جلو ,پیشنهاد بده. دست رو دست نذار. برو. همشون همشون. آخه حتی یک کدومشونم نگفت ک شاید دوستت نداشته باشه(کاشکی دلمو گرم نمیکردن).خلاصه گذشت و گذشت وهر روز تب عشق من بیشتر شد. جوری ک شب  و روز من شده بود معشوقم. چقدر میخواستمش,چقدر دوسش داشتم ,چقدر عاشقش بودم. میپرستیدمش.

2738
از خودم تعریف نمیکنم .ولی با اون تیپ و قیافه ی متوسطم بهر حال بودن کسایی ک بهم توجه کنن وبقول پسرا ب ...

گفتی مو بلند. دیروز یه پسره رو تو خیابون دیدم صورتو 6 تیغ زده بود. موها بلند تا زیر کمر رنگ کرده بود. اتو مو کشیده بود. موهاشو باز گذاشته بود.موهاش تو باد همه طرف پخش شده بود. من یه لحظه گفتم الان گشت میگیره اینو با تیشرت و موی باز. جلوتر که اومد دیدم پسره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
یه خانم خوشگلی که مادر شوهرش عاشقشه واسش جون میده منو لایک کنه

من مجردم طبعٱ مادر شووَر هم ندارم قیافه ام هم مثل انجیر چروک خورده اس ولی لایکت کردم😅😅😅

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

شصت یا هفتاد؟؟؟ تو فکر سن خوابم نمی‌بره فضول نیستم دو پهلو حرف میزنی میخوای هم هفتادیا بیام هم شصتی ها این وسط هشتادیا چه کنن   

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706