2726
عنوان

راجع به مسائل جن*سی بابچه هاتون صحبت کنید😊

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 85 پست

من چندتا کتاب در این مورد خریدم به نظرم تا بچه سوال نکرده اطلاعات زیاد دادن درست نیست فقط یه سری اطلاعات درمورد حریم خصوصی بدنش و ،،،،رو لازمه قطعا بدونه بقیه چیزا رو بسته به کنجکاوی و سوالاتش باید  جواب داد

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

پسر من هفت سالشه خوشش میاد دست میزنه باس ن من فشار میده میگم مامان نکن زشته من بدم میاد دوباره اینکارو میکنه اقعا نمیدونم چطور از سرش بندازم

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبول ندارم چون کشور سوییس که بیشترین اموزش جنسی رو به بچه هاشون دارن بالاترین آمار تجاوز و آزار ج ...

من نمیدونم سوییس چطوری آموزش میده

ولی کلاتوهرچیزی وقتی آگاهی باشه   افرادواکنش بهترودرستتری دارن

مثلاشماببین تومدرسه راهنمایی به پسربچه هاتجاوزمیشده ولی هیچکدوم متوجه نبودن وتازه شایدبراشون حذابم بوده

درحالیکه اگه آگاه بودن نسبت به این مسائل  بااولین برخورد اون آدم خیلی راحت موضوعوباخانواده ش درمیون میذاشت ومیدونس اون آدم درستی نیس

2728
من چندتا کتاب در این مورد خریدم به نظرم تا بچه سوال نکرده اطلاعات زیاد دادن درست نیست فقط ...

عزیزم خب باتوجه به فرهنگ مابچه هاکمترروشون میشه سوال کنن واسه همین دختر۲۰ساله ای ک نامزدکرده از رابطه وحشت داره چون اطلاعات نداره،،پسرنوجوون بخاطرنیازش وارد رابطه پرخطرمیشه چون اطلاعات نداره

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
کسی هست ک اینجا این مسائل رو بابچش درمیون گذاشته باشه؟

من زماني كه دخترم ٤سالش بود بهش اموزش جاهاي خصوصي بدن رو دادم هميشه براش سوْال بود چرا نميزارم با پدرش بره حمام بهش گفتم دليلش اينه دختر بايد حدو حدود خودش با پسر رو رعايت كنه و چه بهتر از تو خونه ي خودمون و با پدرت اين اموزش شروع بشه گاهي ميخواست شب خونه مادرم بمونه پدرش اجازه نميداد و دليلش اين بود پسر جوون دارن  و در كنارش ميگفت نه اينكه دايي بخواد اذيتت بكنه براي اينكه بدوني بهتره جايي كه پسر جوون هست تو نباشي و خيلي اموزشهاي ديگه به صورتي كه دخترم جلوي پدربزرگ و پدرش حتي لباسش رو عوض نميكنه

عزیزم خب باتوجه به فرهنگ مابچه هاکمترروشون میشه سوال کنن واسه همین دختر۲۰ساله ای ک نامزدکرده از رابط ...

من با بچه ام دوستم خودشم میدونه تمام سوالاتش رو  ازم میپرسه میدونه هیچوقت بهش دروغ نمیگم خوب طوری بارش اوردم  ازمن حداقل خجالت نکشه این اصل اول تربیته 

بله به نظرم دادن اطلاعات تا حدودی مفیده ولی بیش از حد نه . وقتی نوجوون تو این وادیا نباشه و خودش سوال نپرسه و کنجکاو نباشه . نباید تحریکش کرد.

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
من چندتا کتاب در این مورد خریدم به نظرم تا بچه سوال نکرده اطلاعات زیاد دادن درست نیست فقط ...

حرفت درسته

خصوصاتوسن پایین

ولی توسن بالاتر بخوایم ونخوایم خیلی ازهمه جا اطلاعات پیدامیکنن....مثلا توسن ۹_۱۰سالگی اینجورنیستن که بگیم خب نمیدونه پس دایلی نداره چیزی ام بگیم....تواین سن بنظرم میشه بصورت علمی یسری اطلاعات دراختیارسون بذاریم که تومدرسه وتواون بحران بلوغ دچارخیلی مسائل نشن

وای خدا من خودم اولین بار از دوستای مدرسه شنیدم. تا چند روز تو شوک بودم.... خانواده چجوری بگن آخه خ ...

اصلاضایع نیست یه چیزطبیعیه ضایع این ک یه دخترجوون از رابطه بانامزدش وحشت کنه،ضایع این ک تومدرسه اطلاعات غلط بگیره ویهو ازدوستاش بشنوه وباتصورات خودش قاطیشون کنه وبقول شماوحشت کنه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
حرفت درسته خصوصاتوسن پایین ولی توسن بالاتر بخوایم ونخوایم خیلی ازهمه جا اطلاعات پیدامیکنن....مثلا ...

دقیقا یه مادر باید با بچه اش اونقدر دوست باشه که بچه بدونه منبع اطلاعاتی درست مامانشه وگرنه گفتن و  نگفتن مسایل جنسی وقتی بچه یاد گرفته پنهانکار باشه چه فایده داره ؟؟؟

پسر من هفت سالشه خوشش میاد دست میزنه باس ن من فشار میده میگم مامان نکن زشته من بدم میاد دوباره اینکا ...

کسی باهاش به شوخی اینکارونمیکنه؟

بنظرم همون حرفایی که مثلابهش بگی اینجاجزجاهای خصوصی آدمابحساب میادونبایددست بزنیم  شایداثرداشته باشه...چون دیگه ۷سالشه وباید اینچیزاروبدونه....خیلی بچه نیس که بگیم مثلا متوجه نمیشه کارش زشته

بله به نظرم دادن اطلاعات تا حدودی مفیده ولی بیش از حد نه . وقتی نوجوون تو این وادیا نباشه و خودش سوا ...

عزیزم همه بلوغ ونیازجنسی رو تجربه میکنن و وارد این وادیامیشن چه بخوایم چ نخوایم،وکسایی ک شمافکرمیکنی اصلاتواین وادیانیست ممکنه دست ب خودارضایی بزنه

بهتره در كنار اگاه كردن بچها خودمون هم خيلي چيزها رو رعيت كنيم مثلا دختر من سه سالش بود از تو ماهواره ياد گرفته بود لباس لختي بپوشه و موهاش رو باز بزاره و كلي رقص س ك سي همون شد كه من دستگاه رو جمع كردم يا واقعا صيحيح نيست يك مادر تو خونه لباس نامناسب جلوي پسر جوون و تو بلوغش بپوشه رعايت اين مسائل يه كمي كمك ميكنه به اينكه بچها كمتر به خطر بيوفتن

2706