2410
2553
عنوان

شوهر پسر دوست من 😐

5585 بازدید | 170 پست

ما عقدیم اما تا حرف از بچه میشه فقط بچشو پسرم خطاب میکنه مثلا حساسیت داره دکتر بهش گفته ارثیه امروز گفت یعنی ممکنه این ارث بیخود ب پسرمم برسه منم ک عاشق دخترم گفتم ب دخترمون منظورته لبخند از لبش محوشد 😐

بارهام گفته بچه باید پسر باشه 

خودشم میدونه دختر پسر بودن ب مرد ربط داره ن زن 

اما این موضوع خیلی فکر منو درگیر کرده میگم نکنه دراینده بچم دخور بشه و شوهرم با رفتارای سردش ناراحتم کنه 

نگید اون موقع ک بابا بشه فرق میکنه و اینا اینارو خودم میدونم اما یک درصد اگر واقعا مهر دختر ب دلش نیوفته یا خدا بهمون پسر نده چ اتفاقی میوفتا یعنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من جنسیت برام مهم نبود ولی برای گل گرفتن در دهن جاری جانم رژیم پسر گرفتم و یسری کارا کردم 

بچم پسره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

نامزدی از این حرفا زیاد میشه الکی بهش فک نکن

در عمل رفتارا چیز دیگه اس

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

شوهرمنم پسردوست بودوروزی که سونوگفت دختره  خیلی ناراحت بودحتی وقتی دنیااومد دوسش نداشت حتی روز دهم زایمانم به قدری من زدکه داشت خفم میکردولی الانجونش درمیادواسه دخترش ولی حیف قشنگ ترین روزای زندگیم ازم گرفت

2714
من جنسیت برام مهم نبود ولی برای گل گرفتن در دهن جاری جانم رژیم پسر گرفتم و یسری کارا کردم  بچم ...

من دوماه زودتر جاری باردارشدم من پسر اون دختر خانواده اسکول شوهرم هی پیش اون میگفتن پسر چیه دختر خوبه

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
من جنسیت برام مهم نبود ولی برای گل گرفتن در دهن جاری جانم رژیم پسر گرفتم و یسری کارا کردم  بچم ...

شوهرم بهم میگه اره بچت دختر بشه ک پریسا(جاری بزرگم)هی خودشو برات بگیره ک آره من پسر دارم تو نداری 

منم گفتم لیاقت هر کس نیست دختر داشتن اما ته دلم خیلی نگران میشم 

چیکارکردی؟

۳ماه رژیم پسر گرفتم ماهی ک میخاستم اقدام کنم کیت تخمک گزاری استفاده کردم نیم ساعت قبل اقدام تو محلول جوش شیرین نشستم و به همسرم قهوه غلیظ و تلخ دادم خودم حسابی توت فرنگی خوردم و دخول عمیق و به ارگاسم رسیدن زن زودتر ازمرد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706