2726
عنوان

امروز عکس رنگی رحم. بیایید از تجربه ام بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 181 پست
نترس بابایه ساعت قبل عکس یه ژلوفن وهیوسین بخوربرو ولی حتمابخور

آره حتما میخورم..ولی کسی ک باردار شده قبلا ممکنه باز لوله هاش مشکل داشته باشن..؟ شوهرم حرکت اسپرمش ضعیفه

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااااى

من يك ماه بود ك ازدواج كرده بودم(ب روش معمول هم عروس نشدم،پارگى دهانه واژن داشتم و جراحى كرده بودم)

ازم تست پاپ گرفتن،مردم از درد،اهل داد و اينا نيستم فقط اشكام ميومد.فك كردم خودم ي درد زياد كشيدم نگو بدتر از اينم هس

خداكنه لازم نشه هيچ كس مجبور بشه عكس رنگى بگيره

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️
آره حتما میخورم..ولی کسی ک باردار شده قبلا ممکنه باز لوله هاش مشکل داشته باشن..؟ شوهرم حرکت اسپرمش ض ...

اره عزیزم باعفونت لوله بسته میشه یاباسقط احتمال بسته شدن هست.

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
2728
بدن با بدن فرق میکنه ولی الان یه فکری به ذهنم رسید بهتر نیست قبل عکس شیاف بزاریم قبلش

خب عشقم باید بزاریم دیگه اصن خود دکتر بهت میده مسکن هم میده

من این ماه بعدعکس باردارم دعامیکنی بچم سالم باشه وقلبش تشکیل بشه؟

وای جدی میگی...خداروشکر عزیزم.انشالا ک سالم و سلامت ب وقتش میاد بغلت..چن وقت بود منتظر بودی؟

وای جدی میگی...خداروشکر عزیزم.انشالا ک سالم و سلامت ب وقتش میاد بغلت..چن وقت بود منتظر بودی؟

سه سال عزیزم.الهی آمین خداکنه سالم باشه

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
اره درگیرش هستیم من خیلی سوسول و جون دوستم شوهرمم انقد ازعقد باهام تندی کرد و کم مهری، زود انزال ی ...

یکم از لحاظ روحی رو خودت کار کن گلم امیدوارم مشکلت حل شه..خب وقتی رابطه نباشه چجوری بچه دار میخوای بشی..انشالا هرچه زودتر بهبود حاصل شه

2706