2726
عنوان

امروز عکس رنگی رحم. بیایید از تجربه ام بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1880 بازدید | 181 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور تحمل کردین من که تحملم خیلی کمه 

به سختی😥🙁🙁

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

چرا خاطره بدتونو به اشتراک میزارید.خیلیا واجبه براشون و باید اینکارو بکنن.چرا میترسونی.همه که مثل هم نیستن.

منم انجام دادم.درد داشت ولی قابل تحمل.دوستامم انجام دادن.حتی یکیشون واژینیسموس داره.رابطه براش سخته ولی درد عکسو عادی توصیف کرد.

حتما شما یه مشکلی داشتی.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2728
لوله هات بسته بود؟ اخه میگن اگه لوله بسته باشه درد داره. منم باید بعداز ماه رمضون برم😥

جوابش رو نداد گفت دکتر باید مهربزنه.  

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
وای نگو، چرا بعضیا گفتن ن دردش خیلی کمه، موندم حرف کیو باور کنم😢 منم این ماه باید انجام بدم

هر صد نفر شایدددددد یکی اینجوری بشه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
چرا خاطره بدتونو به اشتراک میزارید.خیلیا واجبه براشون و باید اینکارو بکنن.چرا میترسونی.همه که مثل هم ...

چرا نزاره خب درد داره....لطفا فاز منفی باز نزارید

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
منم جاریم انجام داده بودمیگفت تایه هفته نمیتونستم قشنگ بشیم یابخوابم خیلی وحشناک توضیح دادبرامن

آره منم الان درددارم هنوز 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
آخی بمیرم علتش چی بود که دکتر سه بار فرستاده سونوی رنگی

یه بار معلوم نبود...گفتن بار دوم بگیریم....بعد دیگه یه مشکلی پیش اومد چندسال نرفتم باز رفتم گفتن ۳باره باید بری

منم جاریم انجام داده بودمیگفت تایه هفته نمیتونستم قشنگ بشیم یابخوابم خیلی وحشناک توضیح دادبرامن

جاری بازی در اورده 😂😂😂

باور نکن 

من دو بار انجام دادم 

این که برات تعریف کرده درد زایمانه😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706