2726

وای مردم و زنده شدم.

رفتم روی تخت رادیولوژی خوابیدم. پاها مثل معاینه باز.ولی موقعی که ماده ی حاجب رو تزریق کرد مثل درد زایمان وحشتناک بود انقدر گریه کردم و جیغ زدم.

بعدش که اومدم بیرون استفراغ و سر گیجه. غش کردم کف راهرو.

دیگه بردن منو تو یه  اطاق بستری کردند دو ساعت به خودم میپیچیدم ازدرد. تا به زور یک بروفن و دو تا شیاف دردم کمتر شد و تونستم برم توی ماشین. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

وای سخته😥

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
وای سخته😥

اصلا فکر نمی‌کردم انقدر وحشتناک باشه. شوهرم کلی ترسیده بود نمیدونست چیکار کنه.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ۳ بار انجام دادم

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                

لوله هات بسته بود؟

اخه میگن اگه لوله بسته باشه درد داره.

منم باید بعداز ماه رمضون برم😥

خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.                                                                               رِبِّ لاتَذَرنی فرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین‌
اصلا فکر نمی‌کردم انقدر وحشتناک باشه. شوهرم کلی ترسیده بود نمیدونست چیکار کنه.

واسه من درد داشت اما قابل تحمل بود 

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 

بابا خودمونیما 

پیاز داغشو زیاد گردی 

اینجوری می گید یه عده بیچاره جرات نمی کنن برن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

منم جاریم انجام داده بودمیگفت تایه هفته نمیتونستم قشنگ بشیم یابخوابم خیلی وحشناک توضیح دادبرامن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
وای نگو، چرا بعضیا گفتن ن دردش خیلی کمه، موندم حرف کیو باور کنم😢 منم این ماه باید انجام بدم

منم روی حرف همین افراد رفتم ولی بخدا مردم. یعنی از شدت درد نا نداشتم حرف بزنم فقط جیغ میزدم عرق سرد روی صورتم معلوم بود چه دردی کشیدم.

2706