1147
1273
عنوان

امروز عکس رنگی رحم. بیایید از تجربه ام بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1797 بازدید | 181 پست
بچه هاااا من رفتم برید تو تا‌پیکام هست جاش خیلی مهمه توروخدا اینهنه نترسون من هیچی نفهمیدم اصلا  ...

کجا رفتی ، کدوم شهری،

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...
انشالا ک اینجوری باشه ک میگید..من اینقد ترسو هستم دفعه پیش ک بی بی مثبت شد واسه آزمایش خون ک رفتم تا ...

ازمن ترسوتری؟ ۸ ساله عروسی کردم هنوز دخترم و رابطه کامل نداشتم ازترس

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

ازمن ترسوتری؟ ۸ ساله عروسی کردم هنوز دخترم و رابطه کامل نداشتم ازترس

جدی میگی؟؟؟ منم بار اول برام خیلی وحشتناک بود تقربا ۲ماه طول کشید تا رابطه کامل برقرار کنم ولی واقعا زجر آورد بود.میدونی دردش شاید خیلی نبود ولی استرس و ترس و اینا باعث میشد ک نتونم

ای درد ببین به استخوان رسیدی😭😢😭
جدی میگی؟؟؟ منم بار اول برام خیلی وحشتناک بود تقربا ۲ماه طول کشید تا رابطه کامل برقرار کنم ولی واقعا ...

اره درگیرش هستیم

من خیلی سوسول و جون دوستم

شوهرمم انقد ازعقد باهام تندی کرد و کم مهری، زود انزال ی م داره، اعصابم نداره خیلی برای تلاش..، اینجور شده دیگه

من ۳۴ سالم شد

1258
وااای نگو توروخدا تازه بعد از ۸ماه دلمو راضی کرده بودم برم عکس بگیرم بازم استرس گرفتم😣

نترس بابایه ساعت قبل عکس یه ژلوفن وهیوسین بخوربرو ولی حتمابخور

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   

منم انجام دادم ولی واقعا درد زیادی نداشت بعدش هم فقط یه بار مسکن خوردم و اصلا اذیت نشدم

فکر کنم کسایی که چسبندگیشون بیشتر باشه درد بیشتری داره

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای نگو، چرا بعضیا گفتن ن دردش خیلی کمه، موندم حرف کیو باور کنم😢 منم این ماه باید انجام بدم

من انجام دادم.اینطوری نشدم عزیزم

چون سر کننده میزنن.نگران نباش

بعد سعی کن نفس عمیق بکشی ولی خیلی عمییییق ک بدنت تکون بخوره نه

من بعد از اتمام کار دیگه درد نداشتم

1221
نترس بابایه ساعت قبل عکس یه ژلوفن وهیوسین بخوربرو ولی حتمابخور

آره حتما میخورم..ولی کسی ک باردار شده قبلا ممکنه باز لوله هاش مشکل داشته باشن..؟ شوهرم حرکت اسپرمش ضعیفه

واااااى

من يك ماه بود ك ازدواج كرده بودم(ب روش معمول هم عروس نشدم،پارگى دهانه واژن داشتم و جراحى كرده بودم)

ازم تست پاپ گرفتن،مردم از درد،اهل داد و اينا نيستم فقط اشكام ميومد.فك كردم خودم ي درد زياد كشيدم نگو بدتر از اينم هس

خداكنه لازم نشه هيچ كس مجبور بشه عكس رنگى بگيره

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️
آره حتما میخورم..ولی کسی ک باردار شده قبلا ممکنه باز لوله هاش مشکل داشته باشن..؟ شوهرم حرکت اسپرمش ض ...

اره عزیزم باعفونت لوله بسته میشه یاباسقط احتمال بسته شدن هست.

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
1264
بدن با بدن فرق میکنه ولی الان یه فکری به ذهنم رسید بهتر نیست قبل عکس شیاف بزاریم قبلش

خب عشقم باید بزاریم دیگه اصن خود دکتر بهت میده مسکن هم میده

1241