1270
1273

وای مردم و زنده شدم.

رفتم روی تخت رادیولوژی خوابیدم. پاها مثل معاینه باز.ولی موقعی که ماده ی حاجب رو تزریق کرد مثل درد زایمان وحشتناک بود انقدر گریه کردم و جیغ زدم.

بعدش که اومدم بیرون استفراغ و سر گیجه. غش کردم کف راهرو.

دیگه بردن منو تو یه  اطاق بستری کردند دو ساعت به خودم میپیچیدم ازدرد. تا به زور یک بروفن و دو تا شیاف دردم کمتر شد و تونستم برم توی ماشین. 

خدایا من به معجزه ات از اعماق قلبم ایمان دارم. ده اردیبهشت 1398
وای سخته😥

اصلا فکر نمی‌کردم انقدر وحشتناک باشه. شوهرم کلی ترسیده بود نمیدونست چیکار کنه.

وای نگو، چرا بعضیا گفتن ن دردش خیلی کمه، موندم حرف کیو باور کنم😢 منم این ماه باید انجام بدم

ممنون میشم با دلای پاکتون دعا کنید برا همه منتظرای نی نی❤️👶🏻❤️ خداجونم ب بزرگیت قسم ب همه مامانا بچه ی سالم بده🙏🏻

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1258

لوله هات بسته بود؟

اخه میگن اگه لوله بسته باشه درد داره.

منم باید بعداز ماه رمضون برم😥

درفشار زندگی اندوهگین مشو… شاید خداست که در اغوشش میفشاردت … برای تمام رنج هایی که میبری صبر کن!  صبر اوج احترام به حکمت خداست…
8

بابا خودمونیما 

پیاز داغشو زیاد گردی 

اینجوری می گید یه عده بیچاره جرات نمی کنن برن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
وای نگو، چرا بعضیا گفتن ن دردش خیلی کمه، موندم حرف کیو باور کنم😢 منم این ماه باید انجام بدم

منم روی حرف همین افراد رفتم ولی بخدا مردم. یعنی از شدت درد نا نداشتم حرف بزنم فقط جیغ میزدم عرق سرد روی صورتم معلوم بود چه دردی کشیدم.

1264

چرا خاطره بدتونو به اشتراک میزارید.خیلیا واجبه براشون و باید اینکارو بکنن.چرا میترسونی.همه که مثل هم نیستن.

منم انجام دادم.درد داشت ولی قابل تحمل.دوستامم انجام دادن.حتی یکیشون واژینیسموس داره.رابطه براش سخته ولی درد عکسو عادی توصیف کرد.

حتما شما یه مشکلی داشتی.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
لوله هات بسته بود؟ اخه میگن اگه لوله بسته باشه درد داره. منم باید بعداز ماه رمضون برم😥

جوابش رو نداد گفت دکتر باید مهربزنه.  

1280