2733
2734

سلام بچه ها 

من از زمانی که فهمیدم بچه دارشدنم یکم ممکنه سخت باشه با خودم عهد کردم هرمرحله ای رو که ممکنه خیلیا درموردش سوال داشته باشن و من اونو رد کردم رو بیام و اینجا توضیح بدم عکس رنگی یکی از اون مرحله هاست که مطمئنم خیلیا درموردش نگرانن در خدمتم و این تاپیک رو برای راهنمایی ایجاد کردم

خدایا دل هیچ امیدواری رو ناامید نکن                          خیییییلی داغونم   
مشکل چی بود که عکس رنگی انجام دادی؟؟؟

برای چک کردن میخوام ivf انجام بدم ان شاءالله 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
انشالله مشکلت زودتر حل بشه عکس رنگی درد داره؟؟

ممنونم عزیزم 

ببین درد داره ولی اونی نیست که من به شخصه از ترسش خواب و خوراک نداشتم من بدون بیهوشی انجام دادم دقیقا همون درد پریودی فقط یهو! اوج دردش هم همون 20دقیقه اوله بعد انجامه بعدش دیگه تموم میشه

چه جالب. .منم چنین عهدی کردم ..گفتم عرضه کی سوال داشته باشه در موررد کارهایی که خودم انجام دادم میگم 

عکس رنگی هم انجام دادم..و تاثیر گذار بود در روند بارداری ام

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 
ممنونم عزیزم  ببین درد داره ولی اونی نیست که من به شخصه از ترسش خواب و خوراک نداشتم من بدون بی ...

منم دکترم گفت انجام بده ولی خودم قبول نکردم خیلیی میترسم ..اما اینجا خانومایی بودن که گفتن بعد ام ار ای باردار شدن واقعیت داره این موضوع ؟؟

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 

من باید بدم..خیلی استرس دارم..چطور بود؟شما دادین؟درد داست؟

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
2738
ممنونم عزیزم  ببین درد داره ولی اونی نیست که من به شخصه از ترسش خواب و خوراک نداشتم من بدون بی ...

۲۰ دقیقه ؟چخبره...من انجام دادم دو دقیقه هم نشد دردش هم از پریود کمتر بود 

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
۲۰ دقیقه ؟چخبره...من انجام دادم دو دقیقه هم نشد دردش هم از پریود کمتر بود 

پس چی میگن انقدر درد داره

دیگر از رفتن به دکتر زنان متنفرم اصلا خاطرات خوبی ندارم هر چه خاطره است یاس و ناامیدی است دست خودم نیست هر بار که با تست منفی روبرو میشوم تمام آرزوهایم یکباره خاموش میشود،تا به کی اینهمه صبر؟؟ خسته ام از نگاه های پرسش گر دیگران 😔خدا کاری بکن🙏
چه جالب. .منم چنین عهدی کردم ..گفتم عرضه کی سوال داشته باشه در موررد کارهایی که خودم انجام دادم میگم ...

عکس رنگیتون هر دو تا لوله تون باز بودش ؟ منظورتون از اینکه در بارداریتون تاثیرگذار بودش چیه ؟ یعنی بعد از عکس باردار شدید ؟ 

منم عکس گرفتم نوشته لوله چپ بسته ست البته هنوز نوبت دکترم نشده که نشونش بدم

عکس رنگیتون هر دو تا لوله تون باز بودش ؟ منظورتون از اینکه در بارداریتون تاثیرگذار بودش چیه ؟ یعنی ب ...

نتیجه عکس رنگی ام این بود که کمی چسبندگی در لوله ها بوده ...من خودم حسش کردم که انگار یه چیزی باز شد ...همون چسبندگی هم خیلی تاثیر داره..ماه بعدش باردار شدم البته قبل قرص های لترو زل و امپول زدم زیر نظر دکتر که خدا روشکر نتیجه داد..همسر من هم ضعیف بوو

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 
2706