2737
2734
عنوان

سونوی قلب

281 بازدید | 37 پست

بچه هااااا رفتم سونوی قلب صداشو شنیدم خودشو دیدم دقیقا ۱۲ هفته ۱ روزمه😍😘😘😘الهی دردبلاش بجونم داشتم میمردم از خوشحالی همتونم دعا کردمممم😍😘😘😘

راستی بگید چی شد؟؟؟؟🙁بهم گفت دوقلو نیستن اون قلبی هم که دید خطای دستگاه بوده خلاصه هم ناراحت شدم هم خوشحال😍😘ولی خب خداروشکر خدا داره یه نی نی سالم بهم میده این لحظه های ناب رو برای همتون ارزو میکنم😍😘😘😘

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مبارکه عزیزم، دعا کن منم هفته بعد بتونم صدای قلبشو بشنوم، پنج هفته اکو نداشت

مبارکه عزیزم انشالله که بخق امام رضا میشنوی😍😘😘😘

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2738

چقدر دیر رفتی برا صدای قلب

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
ای جووونم 😍😍چشمت روشن💝نگف چیه بچه؟

نه خیلی بد اخلاق بود ولی صداش خیلی تند بود 😍😍😍😍😘مرسی خواهری

2706