موضوع بحث

چگونه خوش تیپ وشیک باشیم 5

| مشاهده متن کامل بحث + 1404237 بازدید | 19788 پست
1394/08/17
|
11:17
مانا اتفاقا به نظر منم رژگونه خیلی مهمه، منم دیگه کمکم میخوام برم تو کارش:)

راستش من صورتی دارم الان، به نظرتون همون هلویی بگیرم؟ چه رنگی بگیرم برام پرکاربردتر باشه؟ پوستم هم سفیده...

؟؟؟

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

بهاره به من میگفتن براچی میای؟ حالا بیا و توضیح بده خخخخخ.هدفون هم بزاری گوشت خوبه کسی سراغت نمیاد..خخخخ
من کلا تایمی که میرم باشگاه فقط برای ورزش میرم نه به چیزی فکر میکنم نه باکسی حرف میزنم.عینه ادم اهنیم،.ازبس با اهن کار کردم خخخخخ

هووری تم رژگونه چهارفصله گرلن که سوفی هم گزاشته بود..زمینه روشنترش
رژان اون حرکت کباب بعداز دوچرخه سواریت من رو واقعا تحت تاثیرخودش قرارداد و نابود کرد

بهاره جان کتاب شفای زندگی نوشته لوییز ال هی و قانون شفا کاترین پاندرا رو توصیه میکنم مامان و خودتون حتما بخونید . کمک بزرگی به مادرتون می کنه برای شفا . مانا جان مادر شما هم اگر هنوز درگیر این بیماریه توصیه میکنم شما هم براشون بگیرید . امیدوارم زودتر خوب بشن .
مرسی مانا جون بوسسسس
کلاً خیلی افکارم منفیه
میخوام از یه جایی شروع کنم به مثبت فکر کردن
نمیدونم از کجا
حاضرم کلاس هم برم از ذهن آشفتم رها بشم
خوشبختی سراغ کسانی می رود که فرصت اندیشیدن درباره بدبختی را ندارند...!

سلام خانم گلا............شب جمعه ای همه بخیر............من تصمیم وگرفتم میخوام برم پیش باریک بین واسه لیزرجای جوشام که بدجوری روی اعصابمه هااااااااااااااااااا اصلاهرکاری میکنم اینامیزنن توذوقم......نیمدونم چراتازگیاجوش میزنم دیگه جاش نمیره اه اه اه.کجاانجام میده لیزرجای جوش؟؟؟؟ برم ببینه همونجاهم میگه چی لازمه اونجام میده نه؟؟؟
دوستای گلم که افکارتون منفی شده
این رو در نظر داشته باشین که با فکر مثبت و تلقین نمیتونین خودتون رو درست کنین
باید بدونین که این فکر منفی از کجا میاد، علتش چیه و باورتون رو تغییر بدین تا بتونین کنترلش کنین