2733
2734

مامان گلیا

پسرم چهارم هشت ماهش تموم میشه، نه غلت میزنه نه سینه خیز نه چهاردست و پا، فقط از شش و نیم ماهگی میشینه😢

دلم گرفته

هیچکاری ام یاد نمیگیره دستاشو میگیریم دست زدن یادش میدم دستاشو مشت میکنه😧

دلم ی دلخوشی میخواد.

مسخره ام نکنین

میدونم همه این کارا رو بعدا میکنه اما منم دلخوشی میخوام

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش زیاد تمرین گل.

کل وقتتونو صرفش کنین. 

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2731

سلام عزیزم منم حالم یه جوریه،،،البته من افسردگی بعد زایمان گرفتم...الان یه ساله هرازگاهی نمیگیره...پوف

زندگی تولدیه خاطره س...انگاری شروع یه نمایشه...کاشکی ازدنیااین خاطره ها...سهم ماتموم خوبی هابشه....

چهار دست و پا و سینه خیز هنو دیر نشده دختر من تازه یازده ماهگی سینه خیز رفت حالا دوسالشه بیا برو جلو شیطونیاشو بگیر یجا بند نیست,اما قلط زدنو فک کنم باید تا حالا بزنه دیگه

دختر پاییز
2738
باهاش زیاد تمرین گل. کل وقتتونو صرفش کنین. 

به خدااز دمر متنفره چون رفلاکس داشت همش تا پنح شش ماهگی تو کریر بود نمیخوابوندمش حالا متنفره از خوابیدن. وااای دمر که بذارمش که اینقد گریه میکنه و قرمز میشه

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

دایم باهاش حرف بزن تو صورتش 

براش شعر بخون حتی اگه توجه نمیکنه 

خودت تو روز یکم دست و پاشو ورزش بده 

با دکترش هم این کاراشو مطرح کن ببین چی میگه 

بالش بزار ب

پشتش و دورش بنشون جلو تلوزیون 

برنامه کودک های قشنگ بزار من سی دی های عروسک چرا رو براش میزاشتم 

اگه الان مناسب سنشه تو روروئک بزار 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706