2737
2734
عنوان

🤰🤰🤰لطفا 🤰🤰🤰بیاین تورو خدا

145 بازدید | 13 پست

لطفا این سونو رو برام تفسیر کنین خیلی واجبه براممممم 

تو سونو نوشته :

یک ساک حاملگی حاوی دوعدد جنین زنده درحفره رحم مشهود است. مامبران نازک دردرون ساک حاملگی قابل مشاهده است(یعنی چی؟؟)همسانن یا نا همسان؟

جفتمم زده خلفی چرا برای دوتا جنین یه جفت نوشته ؟اگه همسانن که باید یه جنس باشن و یه جفت 

اگه غیرهمسانن که باید ۲تا جفت داشته باشن؟؟؟بخداااا الان ۱ماه و۱هفته است درگیرم نمیفهمم چی به چیه دکترمم فعلا دسترسی ندارم بهش تا ۳روز دیگه که برم انومالی و روز بعدش برم پیشش که ازش بپرسم

دکتر به من گفت یه دختر داری یه پسر 

بعدش براساس سونو ان تی من ۱۷ هفته و۱ روزمه لقد زدن بچه امو سمت راست حس میکنم اما سمت چپ هیچ حرکتی از دخترم ندارم تقریبا۲هفته پیش رفتم صدای قلبشونا گوش دادم خوب بودن خداراشکر اما تقریبا ۱هفته هست از وقتی به حرکت کردن افتادن فقط سمت پسرم تکون میخوره اما دخترم نه 

تو رو خدا  سونو رو برام تفسیر کنین براتون دعا میکنم 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پس چرا جفت برای دوتاشون ۱دونه نوشته؟؟؟؟ آ چرا تو یه کیسه هستن؟؟؟ اصلا انگار سونو مبهمه برام

غیرهمسانام میتونن یه جفت داشته باشن مال وقتیه ک دوتا جفت به هم جوش میخوره میشه گاهی اینجوری