2726
عنوان

یه کتاب جدید خوندم: آخرین نامه معشوق

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 29 پست

جوجو مویز ...دختری ک رهایش کردی .و قراره بخونم 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای رفع افسردگی کتاب میخونم  ولی احساس کردم کمی قویتر شدم که گریه نکردم بعد از ملت عشق دو ...

من كلا سه يا چارتا رمان تو عمرم خوندم اوليش اتوبوس بود كلي ناراحت بودم تا ي مدت 

2728

عزیزم من دو سه تا از رمانا شو خوندم زیاد دوست نداشتم

ولی این موضوع به نظر جذاب میاد

مرسی بابت معرفی

ما را نگاه کن که به آزادی و سفره ای خالی قانعیم،اما آنها همین را هم قبول نمی کنند.شاید برای اینکه میدانند در آزادی هیچ سفره ای خالی نمی ماند.
من كلا سه يا چارتا رمان تو عمرم خوندم اوليش اتوبوس بود كلي ناراحت بودم تا ي مدت 

آخی!!!!!

اتوبوس

فهیمه رحیمی

یادش بخیر. آره. کتابهای فهیمه رحیمی عاشقانه و غمگین بودن و ما هم که اون زمان نوجوون و کم دل😉

الان ندارمش. ولی اگه دستم بیاد حتما میخونمش خوش باشی🌸

👌🏽👌🏽🌹

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
عزیزم من دو سه تا از رمانا شو خوندم زیاد دوست نداشتم ولی این موضوع به نظر جذاب میاد مرسی بابت معرف ...

خواهش میکنم عزیزم

یخورده هم به ترجمه داستان بستگی داره. این کتاب هم ترجمه جالبی نداشت ولی من سعی کردم فارغ از ترجمه باشم و خودم داستان رو برای خودم تعریف کنم

روی هر رابطه ای نمیشه اسم خیانت گذاشت

بنظرم تفاوت عقیده داریم  با هم ...

ولی خیانت یک تعریف واضح و مشخص داره  و با توصیفی ک شما کردید  ازین شخصیت داستان  ؛  تنها برداشتی ک میشد کرد  همون خیانت بود ....

ولی خب من هم  قصد بحث کردن  درباره این موضوع  رو ندارم چون  تاپیک تون درباره معرفی کتاب بود نه موضوع اجتماعی!!

موفق باشید🌹🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
بنظرم تفاوت عقیده داریم  با هم ... ولی خیانت یک تعریف واضح و مشخص داره  و با توصیفی ک شما ...

درسته عزیزم

گفتم که: هرکسی برداشت متفاوتی از زندگی داره

شما هم موفق باشید دوست خوبم

و زندگی تون عاشقانه 🌼🌼

من برای رفع افسردگی کتاب میخونم  ولی احساس کردم کمی قویتر شدم که گریه نکردم بعد از ملت عشق دو ...

کتاب آیین زندگی دیل کارنگی هم بخون خیلی به زندگی ادم کمک میکنه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706