2733
2734

نزدیک اذانِ، همه رو دعا کنین

واسه دخترایِ مجردی مثل هم دعا کنین

هرچی دعا و توسل میکنم خبری از حاجت روایی نیست که نیست.

خیلی حالم بده، شرایطم سخته، تورو خدا دعام کنید

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

بیاین تاپیک اخر من برا حاجت روایی هست

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

نمیدونم یه امر طبیعی که میتونه خیلی راحت اتفاق بیوفته، چرا اینقدر واسه من گره خورده و سخت شده.

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🌸بسم الله الرحمن الرحیم🌸

🍀ختم دسته جمعی دعای مجیربرای آمرزش گناهانمان وفرج امام عصر 🍀

🌼به نیت 14 معصوم طی این سه روز به حدتوانمون قرائت خواهیم کرد

🌼مهلت قرائت تا اذان صبح روزبعد🌼👎👎👎👎

https://t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

تولدیکسالگی گل پسرم
خودمم لایق نبودم حاجت روا بشم اما برات دعا میکنم😢

ممنونم عزیزم

ان شاالله حاجت روا بشی

نمیدونم یه امر طبیعی که میتونه خیلی راحت اتفاق بیوفته، چرا اینقدر واسه من گره خورده و سخت شده.

منم مثل شما گره افتاده بود تو ازدواجم تقریبا برام محال بود .  ی همسایه داشتیم ک نمیذاشت دخترای همسایه ازدواج کنن . مگر طرف هواشو داشته باشه . خواهرم رو  برای برادرش میخواست اما مامانم راضی نبود چون ادمای خوبی نبودن  از روزی ک خواهرم با فرد دیگه ای  ازدواج کرد با ما چپ افتاد . بعدش ما ۴ تا خواهر بودیم و مجرد . ازدواج خواهر دومی هم معجزه بود چون هرکی میومد تحقیق همسایه مون حسابی بد میگفت ک ی بار خودم صداشو از حیاط شنیدم ک  خانمی برای تحیقیات محلی برای گزینه ش کار امده بود و همسایه مون فکر میکرد خواستگاره میگفت ازینا دختر نگیرین ک بدبختتون میکنن . خلاصه ک‌ سن من رسید ب ۳۰ و هر خواستگاری میومد دیگه خبری ازش نمیشد . خواستگارای خوبی هم بودن .ی روز ب خودم گفتم با این حساب دیگه محاله ازدواج کنم خیلی دلم شکست گفتم یعنی خدا نمیتونه کاری برام بکنه .۳ ماه  گذشت چند تا خواستگار امد و نشد و دوتاشم خودم رد کردم و دوستم گفت یکی از فامیلای همسرم دنبال ی دختر خوب میگرده و سنش ب تو میخوره .من کاملا نا امید بود تو محل کارم با خواهرش ب عنوان مراجعه کننده امده بود. ادمای خوبی بودن ب خدا گفتم اگه این نشه این اخرین خواستگاریه ک قبول میکنم ببینمش . باورم نمیشد وقتی امدن تحقیق همسایه فضولمون رفته بود مشهد برای دیدن خانواده ش . 

وقتی قرار خواستگاری رسمی گذاشته شد تا بله برون هنوز باور نمیکردم . روز بله برون فامیلای همسرم وسایل بله برون و با رقص و اواز اوردن تازه اون موقعه همسایه فضوله مون متوجه شد خیلی متعجب بود چطور از دستش در رفته .

راحیل جان اونجا ک فکرش رو نمیکنی خدا در رحمتش رو برات باز میکنه . 

ان شالله ک ی قسمت خیلی خوب نصیبت بشه . من نذر ۵ روز روزه و ۱۴۰۰۰ آیه الکرسی رو کرده بودم . 

حضرت معصومه هم حاجت مجردا رو میده ۱۸ تا یس رو هدیه کن ب ایشون ان شالله حاجت روا میشی 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2738
منم مثل شما گره افتاده بود تو ازدواجم تقریبا برام محال بود .  ی همسایه داشتیم ک نمیذاشت دخترای ...

ان شاالله، ممنونم عزیزم از دعای خیرت🌹

نزدیک ۳۷ ام فکر میکنم دیگه تو این سن ازدواج خوب رو یه معجزه میبینم

چه جالب اینایی که تعریف کردی، وقتی خدا بخواد دیگه هیچی نمیتونه مانع بشه😍

خیلی التماس دعا 

ان شاالله، ممنونم عزیزم از دعای خیرت🌹 نزدیک ۳۷ ام فکر میکنم دیگه تو این سن ازدواج خوب رو یه معجزه ...

استارتر جان حتما حتما به این سایت سری بزن
http://mobahele.blogsky.com/1397/10/20/post-203/اگر-مشکل-بیکاری-و-ازدواج-و-بیماریهای-لاعلاج-دارید-و-فکر-میکنید-به-سحر-و-جادو-و-جن-مربوط-میشه-این-مطلب-را-بخونید

مرا عهدیست با جانان...
ان شاالله، ممنونم عزیزم از دعای خیرت🌹 نزدیک ۳۷ ام فکر میکنم دیگه تو این سن ازدواج خوب رو یه معجزه ...

اتفاقا همکارم تو این سن ازدواج کرد اونم با پسر همسایه شون خودش اینو معجزه میدونه خیلی دوست داشت ازدواج کنه مثل شما دختر پاک و خوبی بود . 

انشالله ک قسمت خوب نصیبت میشه . 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

سلام عزیزم مال منم عین تو هست. من خیلی برات دعا میکنم که از این سردرگمی رها بشی

الهی خدا تو زندگی من و شما هم معجزه کنه و ی پسر مثل خودمون قسمتمون بشه

راحیل جان حاجت روا شدی؟

نه ماه پیشونی جان. همچنان مجردم

2706