2733
2734
عنوان

رفتار من جلو خانواده شوهر

481 بازدید | 45 پست

اول بگم ک من و خونواده همسرم رابطمون خوبه و همو دوس داریم. 

خواهرشوهر من ی بچه 7ساله داره من 2ساله

این بچه خواهرشوهرم خیلی بچه منو اذیت میکنه یسره کتکش میزنه واسه همین وقتی اونا میان خونه مادرشوهرم مانمیریم. ولی بازم گاهی میشه ک اتفاقی باهم میریم. امروز هم هردو اونجا بودیم این بچه هم یسره بچه منو میزد. ی لحظه دیدم تو دهن بچم کلی اشغاله و داره اونو مجبور می کنه بخوره. منم حسابی قاطی کردم و  کلی بچه خواهرشوهرم دعوا کردم اخه همیشه اذیتش میکنه. بعدم ک شوهرم اومد جلو مادرش کلی گلایه کردم. کارم بد بود؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه ولي جلو مادرش نميكردي

اتفاقا باید جلو مادرش دعوا کنه که مادرم توجه اشتباه بچش بشه‌

من دختر گاهی بچه هارو میزد یکی دوبار که دیدم اینجوریا و اذیتشون میکنه دیگه کنارش تکون نمیخورم هرجا هست کنارش میشینم دختر منم دوسالشه 

2738
دقیقا چی به بچش  گفتی؟

گفتم خیلی کار زشتی کردی. این همه میگم متوجه نمیشی. این چ کاریه. چندسالته ک این بچه رو اذیت میکنی ولی با صدای بلند و عصبانیت چون خستم کرد و بقیه بش چیزی نمیگن

گفتم خیلی کار زشتی کردی. این همه میگم متوجه نمیشی. این چ کاریه. چندسالته ک این بچه رو اذیت میکنی ولی ...

بچش چند سالشه؟؟؟؟

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
2706