2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این ب عینه بدام اتفاق افتاده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738

من خودم با یکی دوست بودم ( دختر) که همه  خیلی دوستش داشتن ..

سریه ماجرایی ماباهم کات کردیم و بعدش دیگه هیچ وقت نتونستیم باهم مث اول بشیم..اولا خیلی خیلی ناراحت بودم😢 اون موقع ۱۷ سالم بود..خیلی دعا کردم که باهم دوباره صمیمی بشیم ولی نشد ..😟

الان خداروشکرمیکنم که نشد😊

چون کارهایی میکرد که مطمئنم داشت میشد الگوی من.. الان ۱۴ سال میگذره وفکرمیکنم که خداروشکر که جور نشد دوباره باهم صمیمی بشیم....😥😥

آره اعتقاد دارم یه پسر عمو داشتم از اونا که خیلی جذاب و باکلاس هستن خیلی هم بهم توجه میکرد همش دعا میکردم کاش عاشقم شه ولی از هر لحاظ متفاوت بودیم الان به خریتم می خندم و همش میگم خوب که نشدواقعا فقط خدا خودش میدونه چطور دو نفرو کنار هم بزاره

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.