2733
2734

من ۳ تا فولیکول سمت چپ داشتم روز ۱۳ پری امپول ازاد سازی تخمک زدم و از روز ۱۶ پری شب یدونه دفاستون خوردم الانم ۳ روز از موید میگذره پری نیومد یه روز قبل پری بیبی هاله انداخت ، بعدش یدونه منفی شد البته انگار بیبی خراب بود ، دیگ بی بی نزدم 

امکان داره چون ماه اولی هست ک با دارو اقدام کردم پری عقب افتاده؟ یا باردارم کسی میدونه جواب سوالمو؟؟

خدا جون خودت مراقب همسر مهربون و دختر نازم باش 🙏🏻🙏🏻

چند روز از تزریق آمپولات میگذره ؟

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

چندتا آمپول زدی چند هزار بود ؟

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ماه اول ک hcgزدم روز 11پری با4تافولی خوب 5خرداد موعدمه. هیچ نشانه ای هم ندارم دوشب پشت سرهم اقدام کردم دوبارم ی شب درمیون خسته شدم دیگه. دیروز 20پری بود ی کوچولو دل درد گرفتم. همین. 

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2728

منم ماه اول ک hcg زدم 

خانما برامن نزده بود امپول چن هزار بود

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
چندتا آمپول زدی چند هزار بود ؟

یدونه قیمتشو نمیدونم شوهرم خرید نپرسیدم چون با دفترچه بانکه مجانیه

2738
امروز ۲۲ روز شده

عزیزم من بجای تو بودم الان آزمایش داده بودم

منم ماه اول ک hcgزدم روز 11پری با4تافولی خوب 5خرداد موعدمه. هیچ نشانه ای هم ندارم دوشب پشت سرهم اقدا ...

ایشالا حامله باشی منم فولیام خوب بود توکل بخدا ببینیم چی میشه 

عزیزم من بجای تو بودم الان آزمایش داده بودم

همش از منفی شدنش میترسم 

اگه منفی شه افسرده میشم

من ک ماه اول نتیجه نگرفتم انشالله شما بگیری وقتی ی بی بی هاله انداخت یکی دیگه امتحان کن 

حالا فردا با ادرار صبح امتحان میکنم 

2706