2410
2553
عنوان

چه کار کنم سرو زبون داشته باشم

97 بازدید | 13 پست

من تو جمع خیلی ساکتم دوست دارم حرف بزنم ولی حرفی برا گفتن ندارم یعنی نمیدونم چی بگم همش نگاه میکنم دوست دارم سرو زبون داشته باشم از حقم دفاع کنم دعوا هم بلد نیستم .راهی هست .

چرت و پرت بگو

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم اکثرا همینجورم چون توی خونه کسی نیست که خیلی حرفام رو بزنم به خاطر همین عادتم شده وبیرونم همینطورم البته خب بیرون اگه بادوستی احساس راحتی کنم راحتم باهاش ولی سرو زبون اونجوری نه

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
یه راهکار خوب بدید .چطوری میتونم تایپ کم رو دوباره تکرار کنم .

چی؟

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
یه راهکار خوب بدید .چطوری میتونم تایپ کم رو دوباره تکرار کنم .

اگه منظورت تاپیکه دوباره باید ایجادکنی،توی خونه هم ساکتی؟ بقیه اعضاء چطور؟