2737
2734

من هفته 36 شروع کردم 

اما یه دفعه سوزش معده شدید و رفلاکس گرفتم چند روز حالم بد بود تا دیشب رفتم فوق تخصص گوارش 

همین دارو اینا بهم داد از دیشب هیچ فرقی نکردم 

فقط بهم گفت دارو بخور چیز خاصی نگفت 

میخام بدونم برای اینکه وزن بچم کم نشه لااقل چی بخورم ...کسایی که این جوری شدن کمکم کنن

من از هفته 8تا14ویار وحشتناک داشتم هیچی نمیخوردم ..اما آلان شدید دلم ضعف میره گرسنمه بچم گناه داره وزن نگیره 😢😢😢😢

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بادوم درختی براسوزش خیلی خوبه .برامن جواب میداد هروقت معده ام اسیدی میشه چندتادونه بادوم میخورم عالیه شمام امتحان کن شاید خوب بود برات

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخرین سونو وزن بچه چند بود

هنوز شنبه میرم داپلر

اما دکترم با دستگاه خودش گفت تقریبا 2700 روز پنج شنبه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2731
بادوم درختی براسوزش خیلی خوبه .برامن جواب میداد هروقت معده ام اسیدی میشه چندتادونه بادوم میخورم عالی ...

گلم میخورن یعنی گفتم بادام و گردو و پسته کمی بخورم لااقل میگن وزن میاره

سوزش اصلا یهو امد سراغم 

گلم میخورن یعنی گفتم بادام و گردو و پسته کمی بخورم لااقل میگن وزن میاره سوزش اصلا یهو امد سراغم&nbs ...

دیگه اخراشه طبیعیه .من از اولم داشتم کمابیش ....یکم دیگه تحمل کنی نی نی میاد راحت میشی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
دیگه اخراشه طبیعیه .من از اولم داشتم کمابیش ....یکم دیگه تحمل کنی نی نی میاد راحت میشی

بخدا تحمل میکنم ولی ناراحت وزنشم میخواستم حداقل 3 بشه که بعدا اذیت نشم

بخدا تحمل میکنم ولی ناراحت وزنشم میخواستم حداقل 3 بشه که بعدا اذیت نشم

میشه عزیزم هنوز وقت داری پروتئین بخور قارچ گوشت بستنی ...کم کم بخور که اذیت نشی

2738
میشه عزیزم هنوز وقت داری پروتئین بخور قارچ گوشت بستنی ...کم کم بخور که اذیت نشی

مرسی عزیزم 🤗 چشم 

ماشالله خوبه بچه من دنیا اومدنی کمتر از این بود شیر و لبنیات وزن میده ب بچه

آخه سونو دقیق نیس باید سونو شنبه برم داپلر اون مطمنه و امیدم اینه سه تا بشه خودم اندازه غول شدم آخه 

آخه سونو دقیق نیس باید سونو شنبه برم داپلر اون مطمنه و امیدم اینه سه تا بشه خودم اندازه غول شدم آخه& ...

تنش سلامت باشه ۳کیلو هم خیلی کوشولوهه.فقط بخاب این چند وقت جوش بزنی کلاه رفته سرت

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
تنش سلامت باشه ۳کیلو هم خیلی کوشولوهه.فقط بخاب این چند وقت جوش بزنی کلاه رفته سرت

مرسی عزیز دلم ...باورت نمیشه چه سختی من کشیدم همش میگم میشه منم سالم زایمان کنم خدا کمک کنه 

به حق همین ماه عزیز همه هر گرفتاری حاحت دارن روا بشه 

مرسی عزیز دلم ...باورت نمیشه چه سختی من کشیدم همش میگم میشه منم سالم زایمان کنم خدا کمک کنه  ب ...

ممنون از دعای خوبت لطفا همه رو دعا کن شما دعات براورده میشه.انشالله شماهم زایمان میکنی درکت میکنم استرس داری 

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
ممنون از دعای خوبت لطفا همه رو دعا کن شما دعات براورده میشه.انشالله شماهم زایمان میکنی درکت میکنم اس ...

مرسی عزیزم چشم قابل باشم بخدا همش دعا گو بقیه ام ...خدا ایشالا اول حاجت همه رو بده بعد منو 

ایشالا شما هر چی میخای خدا برات بزاره😘

2706