2726
عنوان

کسانی که سنگ‌کلیه داشتن میشه بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 4772 بازدید | 46 پست
عرق خارشتر بخور ومرتب برو دسشویی ، هر ده دقیقه یبار یه لیوان از عرق بخور به همین منوال دوتا بطری عرق ...

دکتر گفت نمیشه بخوری ماه چهارمم گفت اگه دیدیم شدیده مجبور به عمل میشیم که اونم باز برای جنین خطرناکه

ناگفته نماند نتونستن اندازه سنگ رو متوجه شن

سابقه سنگ‌کلیه هم نداشتم تا الان تو بارداری

باردارم دکتر گفت هیچی نمیتونی بخوری فقط مایعات زیاد    

این دارو سنکل مانعی نداره تو بارداری

http://www.goldaru-co.com/fa/products/group-therapy/kidney-and-urinary-tract/sankol-drop#tab18

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هرسال دوسه تا سنگ (با شدیدترین درد وفجیع ترین اوضاع یعنی حالت تهوع وافت فشار) دفع میکنم پارسال هم ...

عزیزم شما سنگهاتو نبردی آزمایشگاه برای تشخیص مواد تشکیل دهنده؟؟!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2728
این دارو سنکل مانعی نداره تو بارداری https://www.goldaru-co.com/fa/products/group-therapy/kidney-an ...

من که از سنکل اصلا نتیجه نگرفتم، دکترم هم که عضو نظام امریکاست میگفت این دارو تایید جهانی برای تاثیرگذاری نداره! شما خودت نتیجه گرفتی؟

ببخشید استارتر خانوما من دیشب تا حالا تو ناحیه مقعد و کمر و دستگاه تناسلیم درد شدیدی دارم ک نمیتونم ...

مقعد که فکر نکنم

من اول پشت کمر زیر قفسه سینه بود و بعد پهلوم

الانم زیر دل و لگن

برو سونو مشخص میشه منم از درد شدید اورژانسی سونو شدم و تشخیص دادن

ببخشید استارتر خانوما من دیشب تا حالا تو ناحیه مقعد و کمر و دستگاه تناسلیم درد شدیدی دارم ک نمیتونم ...

عزیزم اینطوری که نمیشه نظر داد، ممکنه مربوط به سنگ باشه حتما باید بری سونو

عزیزم شما سنگهاتو نبردی آزمایشگاه برای تشخیص مواد تشکیل دهنده؟؟!

نه اخه از بس دردم زیاد بود ک متوجه دفعش نمیشدم وقتی ک دردم‌اروم میشد میفهمیدم که دفع شده دیگه ، پارسال فقط یه دونشو دیدم برداشتمش ک ببرم پیش دکتر ولی متاسفانه گمش کردم 

بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  
من که از سنکل اصلا نتیجه نگرفتم، دکترم هم که عضو نظام امریکاست میگفت این دارو تایید جهانی برای تاثیر ...

دارو که تنوعش زیاده و به هرکسی یک دارویی جواب میده. 

وگرنه دکتر خودم که فوق تخصص کلیه داشت به من همین سنکل داد .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اخه از بس دردم زیاد بود ک متوجه دفعش نمیشدم وقتی ک دردم‌اروم میشد میفهمیدم که دفع شده دیگه ، پارس ...

ای بابا، آخه دوست من چند ساله پیش سنگشو برد آزمایشگاه و دکتر بهش گفته بود باید مصرف لبنیات رو به حداقل برسونی، الان دیگه راحت روزه هاشم میگیره !!

نمیدونم سنگ شکن یا نه فقط متوجه شدم میشه لوله ای وارد حالب کنن اسمش رو متوجه نشدم ولی گفت همینم خطرن ...

با روش Tul از مثانه وارد میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا، آخه دوست من چند ساله پیش سنگشو برد آزمایشگاه و دکتر بهش گفته بود باید مصرف لبنیات رو به حدا ...

با آزمایش ادرار قبل دفع سنگ میشه فهمید سنگ از چ نوعه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706