2703
2553
عنوان

میزان ترشح در هفته 28!!

1121 بازدید | 7 پست

با عرض معذرت من ترشحم زیاده ..یعنی دوبار در روز لباس زیرم کامل خیس میشه..ممکنه مایع امنیوتیک باشه؟؟

ترشح تا چه حد طبیعی هست؟؟

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

عزیزم برو بیمارستان چک بشی.اگه ترشحاتت لزج یا چسبنده هست فکر نکنم مشکلی باشه ولی بازم برو بیمارستان.

خانما من امروز معاینه شدم الان ترشحاتم رگه های خونی داره.این بخاطر معاینس یا شروع زایمان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برو بیمارستان چک بشی.اگه ترشحاتت لزج یا چسبنده هست فکر نکنم مشکلی باشه ولی بازم برو بیمارستان. ...

بخاطرمعاینه است دهانه رحمت تحریک شده

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2720

به دکترت بگو

اگه شک کنه برات تست امینوشور میده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
نه ابکیه انگار عرق کردم.... نه رنگی ..نه بویی.... 

حتما یسر برو دکتر یابیمارستان تا ازت تست بگیرن .انشاالله که کیشه ابت نیست

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
عزیزم برو بیمارستان چک بشی.اگه ترشحاتت لزج یا چسبنده هست فکر نکنم مشکلی باشه ولی بازم برو بیمارستان. ...

بیمارستان انقباضاتت رو چک میکنه اگه منظم نبود یا نداشتی میفرستن خونه

احتمال زیاد بخاطر معاینه س منم چندبار اینجور شدم

بیمارستان انقباضاتت رو چک میکنه اگه منظم نبود یا نداشتی میفرستن خونه احتمال زیاد بخاطر معاینه س منم ...

تازه معاینه شدم..هیچ مشکلی نداشتم..سونو هم رفتم..ولی میگم شاید کم کم نشت داره متوجه نشده دکتر

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2714