2733
2734
عنوان

مادرشوهرم......

626 بازدید | 61 پست

بچه من شیرخشک میخوره بعد الان بیست ماهشه فعلا نامفهموم میحرفه و چون نمیتونه منظورو برسونه یهو وسطش جیغ میزنه مثل تمام بچه ها مادرشوهرم بهش میگه لعنت سوتوین یعنی لعنت ب شیرت بخدا خیلی ناراحت میشم چیکارکنم هربار میریم خونشون لاقل یه بار بلند این و میگه

استارتر شرمنده

بچه ها برای تاپیک معمای زندگی ۱۰ نفرتون گزارش بزنین لطفن.خیلی ضروریه ممنون

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

خب نرو

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خ بی ادبه.ب شوهرت بگو ی مامانش بگ این حرفو نزن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
همینکه گفت پاشو بیا بیرون از خونه

این خوبه

پاشو برو ک بفهمه ناراحت شدی.دهنشو ببنده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706