2733
2734
عنوان

در نی نی سایت میلیاردرشو!

212 بازدید | 24 پست

یعنی ادم میاد تو نی نی سایت تبلیغ میکنه،،میلیاردرمیشه😂😂😂😂😂ای خدااااا،،یعنی من هر جا که تبلیغ کردم اندازه   100تا مشتری میاد برام،،فقط نمیدونم چرا تو نی نی سایت از محصولاتم میگم،همه میگن خسته شدیم از بس خریدیم و نتیجه نگرفتیم😂😂😂😂یعنی ادم بیاد اینجا اصن نا امید میشه از کار و درامدش😔

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دنبال سیسمونی برای کسی هستم انگار نوشتین تو امضاسیسمونی...شامل چیاهست؟اگه میشه عکس بدید😊😊😊

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
چی؟؟؟    چند بار خوندم ولی متوجه منظور شما الان نشدم من!

یعنی منظورم این بود که نی نی سایتیا ادمو نا امید میکنن،،بهش امیدو انرژی نمیدن😏

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
من دنبال سیسمونی برای کسی هستم انگار نوشتین تو امضاسیسمونی...شامل چیاهست؟اگه میشه عکس بدید😊😊😊

بله عزیزم من میدوزم،،شامل تشک گارد دار،پتو،بالش،ساک،،زیراندازو....،،،باهرطرح و رنگی که بخوای،،اگه دوست داری بیا ت،لگرام نمونه ی کارامو بزارم ببینیKhodaye_mannn@

2738
بله عزیزم من میدوزم،،شامل تشک گارد دار،پتو،بالش،ساک،،زیراندازو....،،،باهرطرح و رنگی که بخوای،،اگه دو ...

ادرس کانال ندارین‌؟

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
میشه چندمدل اینجا بزارین😊 یا کانال اگه دارین

من کانال ندارم،چون واقعن حوصله میخواد،،درخواست دوستی بده برا میفرستم مدلارو،،

من کانال ندارم،چون واقعن حوصله میخواد،،درخواست دوستی بده برا میفرستم مدلارو،،

بلدنیستم درخواست دوستی بدم😞😞😞همینجا بزار عزیزم

بلدنیستم درخواست دوستی بدم😞😞😞همینجا بزار عزیزم

دوست ندارم کارایی رو که براشون زحمت میکشمو همه ببینن،،فقط برا مشتریام میفرستم گلم،،

دوست ندارم کارایی رو که براشون زحمت میکشمو همه ببینن،،فقط برا مشتریام میفرستم گلم،،

خاب پس بگید چیا دارین؟

خاب پس بگید چیا دارین؟

گفتم که،،هرچی که بخوای،،تشک و لحاف و بالشت و ساک و....

2706