2733
2734
عنوان

دوستم دستم رو گذاشت تو پوست گردو

899 بازدید | 51 پست

من اسفند ماه مشکل مالی بزرگی داشتم و دوستم به پیشنهاد خودش بهم سه میلیون قرض داد... من بهش گفتم که نمیتونم به این زودی بهش پس بدم و تابستون شروع میکنم خرد خرد پس دادن و اونم قبول کرد و گفت بعد از یکسال بهش پول رو برگردونم و از شرایط مالی من با خبره. تا سه رو پیش یعنی پنجشنبه زنگ زد و گفت برای دو شنبه یعنی فردا پولش رو میخواد با اینکه میدونه دستم تنگه و قرار بود من از تابستون شروع کنم به پس دادن پولش. حالا مجبورم گوشیم رو بفروشم. میگه چک دارم و ماهی یک میلیون باید بدی. به نظرتون کارش درست بوده با توجه به قراری که قبلٱ گذاشتیم؟ 

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

البته میدونم پول خودشه و وظیفه دارم پولش رو پس بدم اما خب قرارمون اینجوری نبود و بر اساس قراری که گذاشته بودیم من برنامه ام رو تنظیم کرده بودم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جای تو بودم کامل پولش میدادم چون وقتی پولی کسی میدی باید بهش لطف کنی محلت بدی 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
کارش درست نبوده ولی خب کاری نمیشه کرد بده پولشو هرجور شده بده

بله مجبورم برم گوشیم رو بفروشم چون حقوقم رو نیمه دوم ماه آینده میگیرم

نه اصلا درست نیس بلاخره قول و قراری داشتین دیگه  خب بهش نگفتی که قرارتون چیز دیگه بود؟

گفتم ولی میگه دستم خالی شده اگر پول رو ندی آبروم پیش همکارم که ازم چک داره میره

2706