2703
2553
انتی مولرین fsh ووlh

عزیزم این دوتا ازمایش هیچ زمان نمیتونه یایسگی رو نشون‌بده شما فقط با این هورمونا بدنت بهم ریخته هورمونات بالاپایین شده همین تنها ازمایشی که میتونه نشون بده که شما یایسه شدید ازمایش ذخایر تخمدان هست که زمان یایسگی شما رو کیفیت تخمکهاتون رو نشون میده 

عزیزم این دوتا ازمایش هیچ زمان نمیتونه یایسگی رو نشون‌بده شما فقط با این هورمونا بدنت بهم ریخته هورم ...

ذخیرم لب مرزه برا سن من از یک دهم‌هست تا ..که از من یک دهم بود والا دکتر غددم گفت اینا بالاست دیگه هم بچه دار نمی شی fsh  و ph با این حرف شما امیدوار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذخیرم لب مرزه برا سن من از یک دهم‌هست تا ..که از من یک دهم بود والا دکتر غددم گفت اینا بالاست دیگه ه ...

نه نه اصلا گوش نکن به حرفش دکتر عدد که دکتر زنان زایمان نیست خیلیا با دخیره پایین باردار شدن چندسالتونه؟

2456
نه نه اصلا گوش نکن به حرفش دکتر عدد که دکتر زنان زایمان نیست خیلیا با دخیره پایین باردار شدن چندسالت ...

۳۵دکتر زنان هم گفت با تخمک اهدایی باردار میشی همشون یه مشت چرت و پرت میگن میگه ذخیره لب مرزه به خاطر همین ولی من برام مهم نیست شدم شکر نشدم که هیچ

۳۵دکتر زنان هم گفت با تخمک اهدایی باردار میشی همشون یه مشت چرت و پرت میگن میگه ذخیره لب مرزه به خاطر ...

یه جوری گفتی سنم بالاست واقعا فکر کردم چهل به بالایی دختر خوب خیلیها با سن شما با دخایر تخمدان پایین باردار شدن یعنی دیدم که میگم به نطر پیگیر باش امپول ها رو ادامه بده سایز تخمک رو زیر نطر بگیر و برو اقدام موفق باشی

یه جوری گفتی سنم بالاست واقعا فکر کردم چهل به بالایی دختر خوب خیلیها با سن شما با دخایر تخمدان پایین ...

امید به خدا گلم من پارسال عید آخر هفته شش سقط خود به خود داشتم به صورت طبیعی پس یه بار اوردم حتما میتونم یکی دیگه بیارم ولی دیگه دکتر نمیرم چون به این نتیجه رسیدم که این آمپول هورمونی ها برا بدن من عکس نشون میده

امید به خدا گلم من پارسال عید آخر هفته شش سقط خود به خود داشتم به صورت طبیعی پس یه بار اوردم حتما می ...

باید پیگیر باشی دیگه همین اگه سقط داشتی بازم باردار میشی 

2714