2726

اگه همون اچ ام جی باشه من دوتا زدم والان باردارم

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اچ ام جی برای ازاد شدن تخمکه

اون اچ سی جی که برای آزاد شدنه

اچ ام جی برای رشد فولیکوله

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2728

این چیزایی ک پرسیدی ک حتمی رو هرکس یک جواب رو نمیده که

بدن هرشخص فرق داره،دنبال اینا نباش انشاءالله باردارمیشی

من گونال اف زدم و میکرو کردم،کیست درنیاوردم خداروشکر اما خب انتقال جنینمم مثبت نشد

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
این چیزایی ک پرسیدی ک حتمی رو هرکس یک جواب رو نمیده که بدن هرشخص فرق داره،دنبال اینا نباش انشاءالله ...

اره همینطوره فرق داره ولی من تحقیق میکنم قبل مصرفم ممنون عزیزدلم

مگه دوتاش یک کارو انجام نمیدن اونم برای ازاد سازی من اینجوری فکر کردم سینال اف هم تحریک تخمدانه

سینال اف همون اچ ام جی هست 

من مشکلی نداشتم خدا روشکر فقط چون عجله داشتم زودتر باردار شم دکترم برام نوشت

سینال اف همون اچ ام جی هست  من مشکلی نداشتم خدا روشکر فقط چون عجله داشتم زودتر باردار شم دکترم ...

من الان داخل نت سرچ کردم سینال اف اچ ام جی نیست دوتاست ولی هردوتاش یه کار انجام میده

[QUOTE=90593408]یایسگی چرا اینا که خودش باعث 

من سه ماه این آمپول کوفتیا را زدم پریود م که منظم بود نامنظم شده دو ماه یک بار شدم آزمایش دادم دیدم بله دارم به یائسگی نزدیک میشم من بدون آمپول فولی ۱۸ داشتم با این امپولا همه ریز شد بر عکس بدن من جواب داد 

[QUOTE=90596235][QUOTE=90593408]یایسگی چرا اینا که خودش باعث  من سه ماه این آمپول کوفتیا را زدم پریود م عزیزم چه ازمایشی دادید که متوجه یایسگی شدید ازمایش ذخیره تخمدان دادبد؟ که متوجه یایسگی شدید ؟

2706