1147
1254

اگه همون اچ ام جی باشه من دوتا زدم والان باردارم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تو فقط یک بار زندگى می‌کنى» جمله اشتباهیه! تو هرروز زندگى می‌کنى. تو فقط یک بار می‌میرى.
نه اچ ام جی برای ازاد شدن تخمکه

اون اچ سی جی که برای آزاد شدنه

اچ ام جی برای رشد فولیکوله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تو فقط یک بار زندگى می‌کنى» جمله اشتباهیه! تو هرروز زندگى می‌کنى. تو فقط یک بار می‌میرى.

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

این چیزایی ک پرسیدی ک حتمی رو هرکس یک جواب رو نمیده که

بدن هرشخص فرق داره،دنبال اینا نباش انشاءالله باردارمیشی

من گونال اف زدم و میکرو کردم،کیست درنیاوردم خداروشکر اما خب انتقال جنینمم مثبت نشد

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
1258
این چیزایی ک پرسیدی ک حتمی رو هرکس یک جواب رو نمیده که بدن هرشخص فرق داره،دنبال اینا نباش انشاءالله ...

اره همینطوره فرق داره ولی من تحقیق میکنم قبل مصرفم ممنون عزیزدلم

مگه دوتاش یک کارو انجام نمیدن اونم برای ازاد سازی من اینجوری فکر کردم سینال اف هم تحریک تخمدانه

سینال اف همون اچ ام جی هست 

من مشکلی نداشتم خدا روشکر فقط چون عجله داشتم زودتر باردار شم دکترم برام نوشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221
سینال اف همون اچ ام جی هست  من مشکلی نداشتم خدا روشکر فقط چون عجله داشتم زودتر باردار شم دکترم ...

من الان داخل نت سرچ کردم سینال اف اچ ام جی نیست دوتاست ولی هردوتاش یه کار انجام میده

[QUOTE=90593408]یایسگی چرا اینا که خودش باعث 

من سه ماه این آمپول کوفتیا را زدم پریود م که منظم بود نامنظم شده دو ماه یک بار شدم آزمایش دادم دیدم بله دارم به یائسگی نزدیک میشم من بدون آمپول فولی ۱۸ داشتم با این امپولا همه ریز شد بر عکس بدن من جواب داد 

[QUOTE=90596235][QUOTE=90593408]یایسگی چرا اینا که خودش باعث  من سه ماه این آمپول کوفتیا را زدم پریود م عزیزم چه ازمایشی دادید که متوجه یایسگی شدید ازمایش ذخیره تخمدان دادبد؟ که متوجه یایسگی شدید ؟

1264
انتی مولرین fsh ووlh

عزیزم این دوتا ازمایش هیچ زمان نمیتونه یایسگی رو نشون‌بده شما فقط با این هورمونا بدنت بهم ریخته هورمونات بالاپایین شده همین تنها ازمایشی که میتونه نشون بده که شما یایسه شدید ازمایش ذخایر تخمدان هست که زمان یایسگی شما رو کیفیت تخمکهاتون رو نشون میده 

عزیزم این دوتا ازمایش هیچ زمان نمیتونه یایسگی رو نشون‌بده شما فقط با این هورمونا بدنت بهم ریخته هورم ...

ذخیرم لب مرزه برا سن من از یک دهم‌هست تا ..که از من یک دهم بود والا دکتر غددم گفت اینا بالاست دیگه هم بچه دار نمی شی fsh  و ph با این حرف شما امیدوار شدم

ذخیرم لب مرزه برا سن من از یک دهم‌هست تا ..که از من یک دهم بود والا دکتر غددم گفت اینا بالاست دیگه ه ...

نه نه اصلا گوش نکن به حرفش دکتر عدد که دکتر زنان زایمان نیست خیلیا با دخیره پایین باردار شدن چندسالتونه؟

نه نه اصلا گوش نکن به حرفش دکتر عدد که دکتر زنان زایمان نیست خیلیا با دخیره پایین باردار شدن چندسالت ...

۳۵دکتر زنان هم گفت با تخمک اهدایی باردار میشی همشون یه مشت چرت و پرت میگن میگه ذخیره لب مرزه به خاطر همین ولی من برام مهم نیست شدم شکر نشدم که هیچ

1280