2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حالا امروز همسرم میگه به جای سالاد لوبیا پلو درست کن ولی من میگم نه سالاد ماکارونی و الویه شیک تره ب ...

به نظرم لوبیاپلو که عشق منه درست کن،الویه وسالاد ماکارونی کم وفینگر فود درست کن،سالدماکارونی رومیتونی توجامبوشلز درست کنی وتزیین،الویه روتو نان قیفی یانان تارت نمکی یارولی درست کنی،ژله هم تک نفره وکوچیک اینطوری بهتر خورده میشه،تولدشون مبارک صدساله بشن😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
یعنی سالادام رو حذف کنم لوبیا پلو و کوفته کنفی و پیتزا لقمه آی درست کنم؟با سالاد کاهو

آره به نظرم کنار غذاهای فانتزی یه غذای سنتی باشه خوبه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
به نظرم لوبیاپلو که عشق منه درست کن،الویه وسالاد ماکارونی کم وفینگر فود درست کن،سالدماکارونی رومیتون ...

اگه لوبیا پلو درست کنم دیگه سالاد ماکارونی و الویه رو درست نمی کنم سختم میشه با بچه کوچیک

آش جو هم بگذارم یا دیگه نمیخواد؟

به نظرم دیگه سنگینش نکن، ۳ نوع غذا با سالاد و دسر خوبه دیگه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706