1421
1363

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432
حالا امروز همسرم میگه به جای سالاد لوبیا پلو درست کن ولی من میگم نه سالاد ماکارونی و الویه شیک تره ب ...

به نظرم لوبیاپلو که عشق منه درست کن،الویه وسالاد ماکارونی کم وفینگر فود درست کن،سالدماکارونی رومیتونی توجامبوشلز درست کنی وتزیین،الویه روتو نان قیفی یانان تارت نمکی یارولی درست کنی،ژله هم تک نفره وکوچیک اینطوری بهتر خورده میشه،تولدشون مبارک صدساله بشن😍

یادمان باشد:زنگ تفریح دنیاهمیشگی نیست،زنگ بعد حساب داریم!
1394
یعنی سالادام رو حذف کنم لوبیا پلو و کوفته کنفی و پیتزا لقمه آی درست کنم؟با سالاد کاهو

آره به نظرم کنار غذاهای فانتزی یه غذای سنتی باشه خوبه

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
به نظرم لوبیاپلو که عشق منه درست کن،الویه وسالاد ماکارونی کم وفینگر فود درست کن،سالدماکارونی رومیتون ...

اگه لوبیا پلو درست کنم دیگه سالاد ماکارونی و الویه رو درست نمی کنم سختم میشه با بچه کوچیک

آش جو هم بگذارم یا دیگه نمیخواد؟

به نظرم دیگه سنگینش نکن، ۳ نوع غذا با سالاد و دسر خوبه دیگه

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
1418
اگه لوبیا پلو درست کنم دیگه سالاد ماکارونی و الویه رو درست نمی کنم سختم میشه با بچه کوچیک

درسته سخته ومیتونی الویه وسالاد مارونی رو وحتی ژله رواز روز قبل درست کنی،یااونهاروحذف کن آشج وپیتزالقمه ای ولوبیاپلو باشه

مرسی عزیزم احتمالا لوبیا پلو درست کنم

خواهش میکنم موفق باشی،منم تولد پسرام نیمه شعبان بود ناهار دعوت کردم،برنج گذاشتم وکباب خریدیم،الویه وسالاد اندونزی وژله هم درست کردم،باسبزی خوردن ودوغ ونوشابه،خوش بگذره بهتون خصوصا بچه ها

1391