1265
1267

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

انقد سیا سیا میگی 

همش حس میکنم داستانه😶

نی نی سایتی عزیز بیا ی چیزی در گوشت بگم 💚👇                  سخن مثل دامن دختراس هر چقد کوتاه تر باشه تاثیرگذاری و توجه به آن بیشتره پس کوتاه کامنت بزار ای هم وطن ای مسلمون ای عزیز دل خواهر ما اگه حوصله‌ی خوندن نوشته‌ی طولانی داشتیم اینجا پلاس نبودیم  میرفتیم مدرک میگرفتیم خیر سرمون  
1279

یاد سیا ساکتی افتادم😐🤔

حالا سیا کیه اصن؟ 

⚠️ هشدار این امضا حاوی مطالب مهمی میباشد⚠️ دوست عزیز اگر من در تاپیکی کامنتی میدم دو حالت داره یا بر اساس اطلاعات و مطالعاتمه که در این صورت شما حق نداری کامنتم رو نقد کنی مگر اینکه اطلاعاتت از من بیشتر باشه و من ازت یاد بگیرم. یا نظر شخصی منه که اینو دیگه اصلا نباید باهاش مخالفت کنی چون این صرفاااا نظر منه و برای من قابل احترامه ممکنه برای شما نباشه اما این مخالفت رو پیش خودت نگه دار چون من علاقه ای به دونستن نظر شما ندارم😇دوست جان اینجا شما تنها اطلاعاتت از یه کاربر همون چيزای محدودیته که خودش خواسته شما بدونی! نه بیشتر... پس به هیچ وجه حق قضاوتش رو نداری... قضاوت برای کسیه که همه چیز رو بدونه و مسلما شما اون شخص نیستی😉 اگر یه جایی بهم توهین کردی و منو رنجوندی و من بعدا دوباره توی یه تاپیک دیگه هم کلام شدم اسکل نیستم فقط کاربری یادم رفته😐چرا فکر میکنی روشنفکری فحشه و میتونی ازش برای تحقیر استفاده کنی؟ با داشتن کمی سواد میشه فهمید روشنفکری یعنی چی و کجا باید ازش استفاده بشه و بار تحقیری نداره😏اوکی من روشنفکرم و بهش افتخار میکنم ببینم تو با تاریک فکریت کجای دنیارو میگیری🙌🏻😂دیگه عرضی نیست قوربونت فدات بوس بوس ستاره بچینی🙌🏻😂😇🥰

باز یاده داش سیا تو بلیغات قرنها پیش تلوزیون افتادم

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1281
1257
1241